Lista osób piszących Dyktando 2009 w Górnośląskim Centrum Kultury, Plac Sejmu Śląskiego 2


Nr
zgłosz.
Nazwisko i Imię Rok ur. Miejscowość Data i godzina zgłoszenia
1 Zalasa Maria 1980 ? 13.10.09 - 9.52
2 Sinko Karolczak Anna 1970 Wrocław 13.10.09 - 9.53
3 Maruszewska Agnieszka 1981 Barlinek 13.10.09 - 9.54
4 Halniak Ewa 1983 Gliwice 13.10.09 - 9.54
5 Góralczyk Piotr 1992 Witanowice 13.10.09 - 9.56
6 Ciesielski Marcin 1984 Kutno 13.10.09 - 9.57
7 Chwalewski Jan 1957 Pabianice 13.10.09 - 9.57
8 Mo? Aleksandra 1962 Witanowice 13.10.09 - 9.58
9 Góralczyk Ryszard 1954 Witanowice 13.10.09 - 9.59
10 Łapińska Anna 1967 Warszawa 13.10.09 - 10.02
11 Średzińska Renata 1968 Wrocław 13.10.09 - 10.03
12 Jarynkiewicz Grzegorz 1977 ? 13.10.09 - 10.06
13 Sobańska Małgorzata 1969 ? 13.10.09 - 10.08
14 Paszek Tomasz 1976 Katowice 13.10.09 - 10.12
15 Dudzicz Anna 1983 Katowice 13.10.09 - 10.13
16 Wójtowicz-Rucińska Aleksandra 1980 Będzin 13.10.09 - 10.14
17 Mikołajczyk Oktawian 1980 ? 13.10.09 - 10.18
18 Kaczanowska Izabela 1973 ? 13.10.09 - 10.20
19 Chrost Jolanta 1958 Łaziska Górne 13.10.09 - 10.20
20 Malmor Izabela 1977 Chorzów 13.10.09 - 10.23
21 Wiktoria Pękaty 1979 Tarnowskie Góry 13.10.09 - 10.25
22 Kotula Jan 1985 Stary Sącz 13.10.09 - 10.26
23 Strzembosz Jan 1989 Będzin 13.10.09 - 10.29
24 Bindek Andrzej 1951 Pilchowice 13.10.09 - 10.30
25 Szymała Adam 1978 Chorzów 13.10.09 - 10.30
26 Słupek Daniel 1982 Warka 13.10.09 - 10.30
27 Dulewicz Aleksandra 1988 Czeladź 13.10.09 - 10.36
28 Wiemann Lidia 1964 Poznań 13.10.09 - 10.43
29 Sznajder Anna 1979 Ruda Śląska 13.10.09 - 10.45
30 Skałbania Ewa 1976 ? 13.10.09 - 10.45
31 Czernichowski Konrad 1980 Wrocław 13.10.09 - 10.48
32 Daniel Borzyński 1976 Racibórz 13.10.09 - 10.49
33 Goska Anita 1987 Sławno/Opoczno 13.10.09 - 10.58
34 Policht Katarzyna 1985 Chorzów 13.10.09 - 10.59
35 Krasodomski Cezary 1960 Warszawa 13.10.09 - 10.59
36 Serwadczak Agnieszka 1986 Pisarzowice 13.10.09 - 11.02
37 Jakubowski Piotr 1972 Łódź 13.10.09 - 11.03
38 Nowak Agnieszka Ewa 1986 Woźniki 13.10.09 - 11.03
39 Jankowski Jacek 1988 Suwałki 13.10.09 - 11.04
40 Pitoń Justyna 1987 ? 13.10.09 - 11.05
41 Stala Joanna 1981 Nowa Dęba 13.10.09 - 11.05
42 Zegler Ewa 1985 Warszawa 13.10.09 - 11.05
43 Paluszkiewicz Damian 1979 ? 13.10.09 - 11.06
44 Dzienisiuk Marta 1991 Warszawa 13.10.09 - 11.07
45 Grzelak Wioleta 1988 Gliwice 13.10.09 - 11.07
46 Byk Erwin 1991 ? 13.10.09 - 11.09
47 Grzelak Michał 1991 Gliwice 13.10.09 - 11.10
48 Byk Erwin 1991 Łódź 13.10.09 - 11.10
49 Działa Daniel 1986 Warszawa 13.10.09 - 11.11
50 Nowotarska Ewa 1987 Katowice 13.10.09 - 11.11
51 Grzelak Zenobia 1958 Gliwice 13.10.09 - 11.12
52 Groszyk Sławomir 1955 Warszawa 13.10.09 - 11.12
53 Mazur Marta 1988 Białogard 13.10.09 - 11.15
54 Szymała Adam 1978 Chorzów 13.10.09 - 11.16
55 Podsiadły Anna 1959 Wrocław 13.10.09 - 11.25
56 Podsiadły Robert 1959 Wrocław 13.10.09 - 11.27
57 Markowska Alina 1977 Hajnówka 13.10.09 - 11.27
58 Zimna Zdzisława 1961 Koziegłowy 13.10.09 - 11.27
59 Ryguła Wiesława 1981 Pszczyna 13.10.09 - 11.28
60 Zimna Anna 1989 Koziegłowy 13.10.09 - 11.28
61 Podgórska Agnieszka 1984 Zawiercie 13.10.09 - 11.29
62 Miazga Adam 1964 Bielsko-Biała 13.10.09 - 11.35
63 Kwiatkowska Magdalena 1981 Łódź 13.10.09 - 11.40
64 Słowik Sebastian 1979 Mikołów 13.10.09 - 11.40
65 Fitkal Leszek 1959 Warszawa 13.10.09 - 11.43
66 Zimna Zdzisława 1961 Koziegłowy 13.10.09 - 11.47
67 Trojak Aleksandra 1954 Katowice 13.10.09 - 11.52
68 Kaniowski Piotr 1984 ? 13.10.09 - 11.53
69 Nowrotek Celina 1990 Tychy 13.10.09 - 11.56
70 Smętek Michał 1984 Harmęże 13.10.09 - 11.56
71 Wójcicka Karolina 1984 Łeczna 13.10.09 - 11.58
72 Kaniowski Piotr 1984 Stalowa Wola 13.10.09 - 11.58
73 Pelc Jadwiga 1975 ? 13.10.09 - 12.06
74 Moroch Jerzy 1975 Prochowice 13.10.09 - 12.09
75 Blitek Andrzej 1951 Kraków 13.10.09 - 12.14
76 Kozdra Michał 1983 Szastarka 13.10.09 - 12.16
77 Kaniowska Paulina 1992 Brandwica 13.10.09 - 12.18
78 Domagalska Małgorzata 1984 Wieliczka 13.10.09 - 12.29
79 Janota Anna 1984 Andrespol 13.10.09 - 12.31
80 Adamski Arkadiusz 1982 Myszków 13.10.09 - 12.35
81 Atłas-Leśniewicz Beata 1987 Tychy 13.10.09 - 12.36
82 Matuszek Mariola 1969 Mysłowice 13.10.09 - 12.36
83 Grzegorek Zofia 1960 Bytom 13.10.09 - 12.39
84 Mięsowicz Mirosław 1984 Piekary Śląskie 13.10.09 - 12.39
85 Szałkowska Justyna 1978 Lyski 13.10.09 - 12.39
86 Mazurczyk Małgorzata 1955 Tychy 13.10.09 - 12.40
87 Mazurczyk Patrycja 1988 Tychy 13.10.09 - 12.41
88 Woźniak Ewa 1979 Jastrzębie Zdrój 13.10.09 - 12.44
89 Kupis Inez 1991 Ruda Śląska 13.10.09 - 12.46
90 Jaworski Marek 1955 Konstancin 13.10.09 - 12.46
91 Kupis Sylwia 1967 Ruda Śląska 13.10.09 - 12.46
92 Kamińska-Molek Katarzyna 1973 ? 13.10.09 - 12.48
93 Sabat Marian 1946 Katowice 13.10.09 - 12.49
94 Jarosz Tomasz 1978 Trzebnica 13.10.09 - 12.50
95 Nowak Elżbieta Anna 1960 Warszawa 13.10.09 - 12.51
96 - - - -
97 Śmieja Janusz 1958 Knurów 13.10.09 - 12.58
98 Kanafek Adam 1963 Chybie 13.10.09 - 13.00
99 Wrodarczyk Mirosława 1980 Orzech 13.10.09 - 13.15
100 Pietrzak Irena 1981 Gostyń 13.10.09 - 13.16
101 Jurczak Robert 1968 Kraków 13.10.09 - 13.18
102 Skowron Ewa 1980 Wrocław 13.10.09 - 13.21
103 Rozenbengier Monika 1977 Wrocław 13.10.09 - 13.22
104 Celary Kamila 1984 Głuchołazy 13.10.09 - 13.25
105 Wawrzonkiewicz Alicja 1957 ? 13.10.09 - 13.27
106 Kanafek Katarzyna 1992 Chybie 13.10.09 - 13.30
107 Garbaciuk Ryszard 1942 Katowice 13.10.09 - 13.32
108 Grzegorzewska Irena 1969 Kielce 13.10.09 - 13.36
109 Szczepańska Michalina 1985 Jastrzębie Zdrój 13.10.09 - 13.37
110 Wawrzonkiewicz Mateusz 1985 ? 13.10.09 - 13.43
111 Piwowarska Agnieszka 1985 Bliżyn 13.10.09 - 13.47
112 Chrzanowski Jan 1946 Lubin 13.10.09 - 13.49
113 Ropelewska Henryka 1956 ? 13.10.09 - 13.50
114 Koczwara Małgorzata 1987 Katowice 13.10.09 - 13.50
115 Koczur Andrzej 1963 Jaworzno 13.10.09 - 13.50
116 Chrzanowska Barbara 1947 Lubin 13.10.09 - 13.50
117 Szarek Małgorzata 1973 Kraków 13.10.09 - 13.51
118 Różańska-Włodarczyk Maria 1980 Kraków 13.10.09 - 13.56
119 Bąblewska Małgorzata 1979 Tomaszów Mazowiecki 13.10.09 - 14.01
120 Prasełek Robert 1966 Sosnowiec 13.10.09 - 14.07
121 Gwóźdź Sylwia 1988 Katowice 13.10.09 - 14.08
122 Serwach Mariusz 1988 Katowice 13.10.09 - 14.09
123 Suchara Teresa 1963 Szczecin 13.10.09 - 14.13
124 Wrzała Patrycja 1983 ? 13.10.09 - 14.13
125 Grzelak Zenobia 1958 Gliwice 13.10.09 - 14.32
126 Panasewicz Magdalena 1993 Zawiercie 13.10.09 - 14.37
127 Basta Rafał 1990 Stary Sącz 13.10.09 - 14.38
128 Bartczak Weronika 1992 Zduńska Wola 13.10.09 - 14.42
129 Miazga Adam 1964 Bielsko-Biała 13.10.09 - 14.43
130 Pawełek Katarzyna 1985 Dąbrowa Górnicza 13.10.09 - 14.49
131 Szram Iwona 1974 Bytom 13.10.09 - 14.51
132 Dryńkowska Dorota 1982 Gostynin 13.10.09 - 14.52
133 Głąbińska Agata 1976 Będzin 13.10.09 - 14.59
134 Skoczek Hanna 1972 Skierniewice 13.10.09 - 15.04
135 Nieradzik Teresa 1956 Ornontowice 13.10.09 - 15.11
136 Słocińska Beata 1971 Ostroróg 13.10.09 - 15.21
137 Stolorz Agnieszka 1984 ? 13.10.09 - 15.27
138 Olszewski Jacek 1964 ? 13.10.09 - 15.33
139 Kania Aldona 1980 Orzesze 13.10.09 - 15.35
140 Kania Dominika 1985 Orzesze 13.10.09 - 15.36
141 Kulawik Maksymilian 1932 Bytom 13.10.09 - 15.46
142 Gałązka Marcin 1984 Kock 13.10.09 - 15.47
143 Kompa Monika 1976 Gostynin 13.10.09 - 15.52
144 Drabik Agnieszka 1995 ? 13.10.09 - 16.00
145 Hernik Katarzyna 1988 Sosnowiec 13.10.09 - 16.04
146 Walus Paulina Ewa 1992 Sanok 13.10.09 - 16.05
147 Bondyra Adrianna 1991 Biłgoraj 13.10.09 - 16.08
148 Walus Janina 1959 Sanok 13.10.09 - 16.09
149 Klupeć Barbara 1943 Bytom 13.10.09 - 16.10
150 Zabawa Piotr 1967 Kraków 13.10.09 - 16.13
151 Kwiecień Katarzyna 1977 Radom 13.10.09 - 16.14
152 Wiśniowska Maja 1992 ? 13.10.09 - 16.21
153 Przybylska Olga 1991 Bełchatów 13.10.09 - 16.22
154 Muniak Katarzyna 1979 Bielsko-Biała 13.10.09 - 16.23
155 Korzus Marcelina 1976 Koszęcin 13.10.09 - 16.27
156 Jędrzejko Justyna 1986 ? 13.10.09 - 16.32
157 Siwecka Dorota 1979 Poraj 13.10.09 - 16.34
158 Bator Czesław 1948 Katowice 13.10.09 - 16.55
159 Bentkowski Jacek 1994 Katowice 13.10.09 - 17.07
160 Meresiński Aleksander 1979 Kielce 13.10.09 - 17.12
161 Szlachta Jerzy 1953 Tychy 13.10.09 - 17.25
162 Foltyn Jan 1943 Cieszyn 13.10.09 - 17.26
163 Wójcik Tomasz 1986 Bielsko-Biała 13.10.09 - 17.30
164 Śmieja Janusz 1958 Knurów 13.10.09 - 17.32
165 Liszka Krystyna 1964 Katowice 13.10.09 - 17.33
166 Widelski Piotr 1988 Kołobrzeg 13.10.09 - 17.34
167 Świerzy Maciej 1974 Częstochowa 13.10.09 - 17.57
168 Drabik Magdalena 1998 ? 13.10.09 - 18.07
169 Olczyk Krzysztof 1996 Nieporęt 13.10.09 - 18.18
170 Kiliński Mateusz 1991 Katowice 13.10.09 - 18.29
171 Wieczorek Elżbieta 1956 Katowice 13.10.09 - 18.32
172 Szałas Renata 1953 Katowice 13.10.09 - 18.35
173 Zieliński Aleksander 1957 ? 13.10.09 - 18.35
174 Mysłek-Kocur Iwona 1954 Żywiec 13.10.09 - 18.37
175 Szewczuk Jarosław 1987 Dąbrowa Górnicza 13.10.09 - 18.38
176 Radlewska Alicja 1994 ? 13.10.09 - 18.43
177 Kubica Aleksander 1989 Bystra 13.10.09 - 18.45
178 Lesiów Maria 1988 Łódź 13.10.09 - 18.56
179 Nikiel Marzena 1994 Mysłowice 13.10.09 - 19.00
180 Orzechowska Lidia 1976 Aleksandrów Łódzki 13.10.09 - 19.00
181 Czajkowski Maciej 1988 ? 13.10.09 - 19.10
182 Czajkowski Wiesław 1954 ? 13.10.09 - 19.12
183 Barabasz Łukasz 1988 Łaziska Górne 13.10.09 - 19.13
184 Różańska-Włodarczyk Maria 1980 Kraków 13.10.09 - 19.14
185 Korzus Marcelina 1976 Koszęcin 13.10.09 - 19.25
186 Bednarski Jakub 1984 ? 13.10.09 - 19.26
187 Bednarski Mariusz 1983 Mysłowice 13.10.09 - 19.26
188 Kaźmierski Sergiusz 1981 Rojewo 13.10.09 - 19.30
189 Krakowiak Monika 1989 Rybie 13.10.09 - 19.34
190 Gaweł Marta 1986 ? 13.10.09 - 19.34
191 Gawrońska Agata 2009? Ostrowiec Świętokrzyski 13.10.09 - 19.37
192 Wołczyk Marta 1980 Sosnowiec 13.10.09 - 1938
193 Pelak Katarzyna 1980 Kraśnik 13.10.09 - 19.40
194 Wenda Hubert 1976 Mstów 13.10.09 - 19.44
195 Kardynał Łukasz 1989 ? 13.10.09 - 19.49
196 Skorupa Iwona 1976 Zawadzkie 13.10.09 - 19.51
197 Wojciechowski Hubert 1992 Łęczyca 13.10.09 - 19.52
198 Golba Lidia 1981 Niemce 13.10.09 - 19.52
199 Wiśniewska-Śliwińska Hanna 1962 Żarki-Letnisko 13.10.09 - 19.56
200 Bełus Krzysztof 1982 Koniusza 13.10.09 - 20.00
201 Pudełko-Chmielowiec Elżbieta 1967 Sosnowiec 13.10.09 - 20.00
202 Acalska Alicja 1989 Bydgoszcz 13.10.09 - 20.00
203 Staliś Joanna 1985 Wrocław 13.10.09 - 20.02
204 Rejdych-Wyrwa Renata 1970 Chrzanów 13.10.09 - 20.05
205 Szczepanik Karolina 1985 Dąbrowa Górnicza 13.10.09 - 20.05
206 Podstufka Szymon 1992 Gliwice 13.10.09 - 20.06
207 Zawiślak Krzysztof 1962 Nowa Wieś 13.10.09 - 20.08
208 Konieczna Monika 1977 Częstochowa 13.10.09 - 20.09
209 Szar Eunika 1996 Bukowno 13.10.09 - 20.14
210 Szar Małgorzata 1968 Bukowno 13.10.09 - 20.16
211 Wasilewska Ewa 1972 Warszawa 13.10.09 - 20.22
212 Pietraszewska Katarzyna 1986 Kraków 13.10.09 - 20.22
213 Wachowska Adrianna 1996 Wrocław 13.10.09 - 20.22
214 Liszkiewicz Małgorzata 1960 Kraków 13.10.09 - 20.29
215 Korczyk Waldemar 1973 Czeladź 13.10.09 - 20.35
216 Redlińska Monika 1966 ? 13.10.09 - 20.38
217 Rejdych-Wyrwa Renata 1970 Chrzanów 13.10.09 - 20.44
218 Bywalec Bartłomiej 1993 ? 13.10.09 - 20.56
219 Redlińska Monika 1966 ? 13.10.09 - 21.04
220 Zychowska-Pilarczyk Sylwia 1974 Jaworzno 13.10.09 - 21.10
221 Sadowska Zofia 1930 Kielce 13.10.09 - 21.10
222 Leśniak Iwona 1969 Włodowice 13.10.09 - 21.12
223 Brot Szymon 1970 Łódź 13.10.09 - 21.19
224 Progorowicz Karolina 1984 Mielec 13.10.09 - 21.25
225 Pechciński Jarosław 1969 Mazańcowice 13.10.09 - 21.31
226 Chrobok Karolina 1994 Jaworzno 13.10.09 - 21.32
227 Kamińska Agnieszka 1969 Piaseczno 13.10.09 - 21.43
228 Salamon Jarosław 1969 Rybnik 13.10.09 - 21.43
229 Misiuk Lidia 1959 ? 13.10.09 - 21.45
230 Sowa Brygida 1991 Lubliniec 13.10.09 - 21.52
231 Tomala Weronika 1993 Bieruń 13.10.09 - 21.56
232 Trzopek Bartosz 1993 Bieruń 13.10.09 - 21.56
233 Trzaskalik Michał 1986 Żory 13.10.09 - 21.59
234 Płaczek Mariola 1969 Siemianowice Śl. 13.10.09 - 22.08
235 Kuchareczko Marta 1992 Lubliniec 13.10.09 - 22.17
236 Szyszko-Borówka Halina 1957 Warszawa 13.10.09 - 22.19
237 Kaczmarek Joanna 1987 Pabianice 13.10.09 - 22.27
238 Bieroński Paweł 1988 Sosnowiec 13.10.09 - 22.31
239 Bednarski Jakub 1984 Katowice 13.10.09 - 22.36
240 Guzik Szymon 1987 Kozłów 13.10.09 - 22.36
241 Nowicka Fellmann Danuta 1954 Poznań 13.10.09 - 22.44
242 Werner Izabela 1974 Ruda Śląska 13.10.09 - 22.48
243 Solecki Marek 1988 Kraków 13.10.09 - 22.55
244 Glik Sabina 1988 Sosnowiec 13.10.09 - 22.59
245 Rugała Adam 1988 Bochnia 13.10.09 - 23.02
246 Wagner Grzegorz 1987 ? 13.10.09 - 23.07
247 Bala Marcin 1972 Gdańsk 13.10.09 - 23.24
248 Janus Agnieszka 1984 Katowice 13.10.09 - 23.37
249 Spyrka Katarzyna 1988 Rudy 13.10.09 - 23.44
250 Swędrak Magdalena 1987 Piekary Śląskie 14.10.09 - 00.22
251 Maj Agata Małgorzata 1987 Stalowa Wola 14.10.09 - 00.28
252 Distel Monika 1988 ? 14.10.09 - 00.32
253 Distel Ewa 1963 Ligota 14.10.09 - 00.34
254 Distel Monika 1988 Ligota 14.10.09 - 00.35
255 Brudz Aleksandra 1961 Łódź 14.10.09 - 00.39
256 Zalewska Agata 1985 ? 14.10.09 - 00.51
257 Adaszyńska Joanna 1987 Nidzica 14.10.09 - 01.02
258 Partyka Grzegorz 1979 Dwikozy 14.10.09 - 01.17
259 Skowrońska-Nowicka Edyta 1977 ? 14.10.09 - 03.37
260 Karasińska Urszula 1980 Marklowice Górne 14.10.09 - 06.16
261 Oreł Joanna 1989 Zabrze 14.10.09 - 06.26
262 Zieliński Paweł 1969 Warszawa 14.10.09 - 06.41
263 Godzisz Małgorzata 1984 ? 14.10.09 - 07.16
264 Tomaszek Grzegorz 1983 Gać 14.10.09 - 07.56
265 Smolorz Krystyna 1957 Tarnowskie Góry 14.10.09 - 08.18
266 Kielak Leszek 1973 Warszawa 14.10.09 - 08.24
267 Gruszczyńska Agnieszka 1985 Chorzów 14.10.09 - 09.01
268 Wieczorek Monika 1976 Rybnik 14.10.09 - 09.12
269 Antczak Alicja 1961 Ostrów Wielkopolski 14.10.09 - 09.12
270 Gąszczyk Michał 1978 Kamieniec 14.10.09 - 09.20
271 Sarre Sebastian 1974 Zbrosławice 14.10.09 - 09.22
272 Gruszczyński Tomasz 1980 Chorzów 14.10.09 - 09.31
273 Antczak Alicja 1961 Ostrów Wielkopolski 14.10.09 - 09.48
274 Krzemień Marcela 1985 ? 14.10.09 - 09.49
275 Olszewska Barbara 1979 Katowice 14.10.09 - 09.51
276 Krawczyk Justyna 1973 Katowice 14.10.09 - 10.06
277 Gackowski Stanisław 1971 Sośno 14.10.09 - 10.09
278 Abdank-Kozubska Justyna 1985 Kraków 14.10.09 - 10.10
279 Gajewski Krzysztof 1987 Dobra 14.10.09 - 10.15
280 Przeklasa Jerzy 1947 Zabrze 14.10.09 - 10.21
281 Godlewska Paulina 1977 Zabrze 14.10.09 - 10.26
282 Dymek Barbara 1985 Czeladź 14.10.09 - 10.46
283 Dymek Małgorzata 1987 Czeladź 14.10.09 - 10.47
284 Bednarska Aleksandra 1973 Warszawa 14.10.09 - 10.47
285 Bargieła Anna 1991 Orzesze 14.10.09 - 10.51
286 Hołda Katarzyna 1991 Zabrze 14.10.09 - 10.53
287 Słowik Sebastian 1979 Mikołów 14.10.09 - 11.06
288 Pianka Marcin 1975 Gliwice 14.10.09 - 11.06
289 Lach Karolina 1991 Sosnowiec 14.10.09 - 11.08
290 Sarzyński Dawid 1982 Łoniów 14.10.09 - 11.12
291 Krowarsch Alina 1972 Wrocław 14.10.09 - 11.18
292 Huk Ewa 1982 Wrocław 14.10.09 - 11.20
293 Krajewski Marcin 1986 Zabrze 14.10.09 - 11.45
294 Seńczuk Magdalena 1968 Bytom 14.10.09 - 11.51
295 Słonka Jadwiga 1959 Jawiszowice 14.10.09 - 11.58
296 Sadowski Roman 1968 Będzin 14.10.09 - 12.08
297 Sadowska Katarzyna 1976 Będzin 14.10.09 - 12.10
298 Kamiński Dawid 1991 Katowice 14.10.09 - 12.16
299 Zarzycka Beata 1969 Wałbrzych 14.10.09 - 12.29
300 Szczepańska-Pankiewicz Ewa 1954 Żory 14.10.09 - 12.33
301 Kunik Michał 1991 Wrocław 14.10.09 - 13.20
302 Guzy Aron 1983 Katowice 14.10.09 - 13.27
303 Mrowca Paweł 1984 ? 14.10.09 - 13.39
304 Rutkiewicz Anna 1987 Ruda Śląska 14.10.09 - 13.40
305 Bardziak Borys 1983 Pionki 14.10.09 - 13.41
306 Bułczyński Stanisław 1973 Drawsko Pom. 14.10.09 - 13.41
307 Grobosz Regina 1978 ? 14.10.09 - 13.45
308 Spandel Aleksandra 1986 Radlin 14.10.09 - 13.48
309 Cichoń Katarzyna 1989 Wieszowa 14.10.09 - 13.49
310 Rozkosz Anna 1979 Rybnik 14.10.09 - 13.57
311 Niedźwiedzka Pruszowska Magdalena 1975 ? 14.10.09 - 14.50
312 Markiton Joanna 1983 Gliwice 14.10.09 - 14.54
313 Brzeszcz Daniel 1990 Warszawa 14.10.09 - 15.05
314 Saran Agnieszka 1986 Lublin 14.10.09 - 15.19
315 Stefanowicz Maciej 1988 Lidzbark Warmiński 14.10.09 - 16.10
316 Mateja Agnieszka 1983 Koszęcin 14.10.09 - 16.14
317 Czyszewicz Aleksandra 1992 Nowa Ruda 14.10.09 - 17.12
318 Polok Kamil 1988 Gliwice 14.10.09 - 17.18
319 Mastek Elżbieta 1968 ? 14.10.09 - 17.20
320 Michalska Monika 1978 Józefów 14.10.09 - 17.24
321 Michalski Marcin 1976 Józefów 14.10.09 - 17.33
322 Kępska Ewa 1960 Łódź 14.10.09 - 17.51
323 Kępska Anna 1984 Łódź 14.10.09 - 17.53
324 Apostel Aleksandra 1989 Katowice 14.10.09 - 18.33
325 Kosiorowska Natalia 1986 Kolbuszowa 14.10.09 - 18.37
326 Kosiorowska Paulina 1986 Kolbuszowa 14.10.09 - 18.38
327 Jankowski Michał 1984 Leszno 14.10.09 - 18.46
328 Augustyn Paweł 1984 Trachy 14.10.09 - 18.49
329 Bartoszek Beata 1981 Krzyżanowice 14.10.09 - 19.01
330 Nowaczek Katarzyna 1978 Bytom 14.10.09 - 19.17
331 Jasińska Sylwia 1986 Wrocław 14.10.09 - 19.25
332 Lipiński Paweł 1991 ? 14.10.09 - 19.39
333 Lipińska Sylwia 1986 Bytom 14.10.09 - 19.42
334 Ostrowska Magdalena 1991 Sławków 14.10.09 - 19.58
335 Kaliszewska Patrycja 1991 Sosnowiec 14.10.09 - 20.02
336 Czub Nicoletta 1993 Sosnowiec 14.10.09 - 20.04
337 Skrzyńska Ilona 1978 ? 14.10.09 - 20.05
338 Żezała Jolanta 1968 Kraków 14.10.09 - 20.07
339 Bednarek Anna 1990 Katowice 14.10.09 - 20.08
340 Mróz Monika 1990 Katowice 14.10.09 - 20.16
341 Natonik Adrianna 1993 Ostrów Wielkopolski 14.10.09 - 20.17
342 Skowrońska Joanna 1976 Brzeg 14.10.09 - 20.24
343 Dyduch Justyna 1988 ? 14.10.09 - 20.27
344 Parzoch Magdalena 1977 Sosnowiec 14.10.09 - 20.33
345 Dyduch Marzena 1990 ? 14.10.09 - 20.34
346 Dyduch Henryka 1961 ? 14.10.09 - 20.35
347 Jasiński Józef 1952 Częstochowa 14.10.09 - 20.38
348 Modzelewski Rafał 1991 Warszawa 14.10.09 - 20.48
349 Gruźla Zdzisława 1956 Korwinów 14.10.09 - 20.49
350 Skawska-Rudny Iwona 1985 Krosno 14.10.09 - 21.17
351 Ryczko Katarzyna 1986 Zabrze 14.10.09 - 22.16
352 Kolny Magdalena 1985 Lędziny 14.10.09 - 22.20
353 Dymek Małgorzata 1987 Czeladź 14.10.09 - 22.22
354 Białek Katarzyna 1985 Poręba 14.10.09 - 22.37
355 Zaczkowska Anna 1981 Katowice 14.10.09 - 22.41
356 Moros Lucjan 1982 Dominowo 14.10.09 - 23.16
357 Bober Aleksander 1981 Rybnik 15.10.09 - 00.53
358 Bober Agata 1979 Gliwice 15.10.09 - 00.55
359 Kozubek Zyta 1958 Zabełków 15.10.09 - 08.05
360 Sobieraj Renata 1980 Czernice Borowe 15.10.09 - 08.07
361 Starosta Piotr 1968 ? 15.10.09 - 08.16
362 Karnas Barbara 1957 Dębowiec 15.10.09 - 08.18
363 Szymanek Krzysztof 1973 Kraków 15.10.09 - 09.52
365 Lewandowski Łukasz 1982 ? 15.10.09 - 10.05
366 Świderek Łukasz 1988 Piotrków Trybunalski 15.10.09 - 10.21
367 Wyrwik Łukasz 1991 ? 15.10.09 - 10.42
368 Cieśluk Ewa 1969 Świętochłowice 15.10.09 - 10.58
369 Prokop Piotr 1967 Regulice 15.10.09 - 11.09
370 Fituch Wiesława 1962 Kielce 15.10.09 - 11.32
371 Gondek Edyta 1971 Gliwice 15.10.09 - 11.34
372 Sokołowska Zuzanna 1982 Tarnowskie Góry 15.10.09 - 12.40
373 Karasiak Sylwia 1991 ? 15.10.09 - 12.50
374 Sroga Izabela 1980 Kraków 15.10.09 - 13.20
375 Nowak Wojciech 1952 Krzeszowice 15.10.09 - 13.34
376 Rojsza Maja 1990 Kraków 15.10.09 - 13.42
377 Orlik Aleksandra 1994 Mysłowice 15.10.09 - 13.57
378 Tendera Katarzyna 1982 Pszczyna 15.10.09 - 14.02
379 Kaluga Elżbieta 1947 Skarżysko-Kamienna 15.10.09 - 14.10
380 Józefczyk Maria 1959 Bielsko-Biała 15.10.09 - 14.33
381 Michalski Arkadiusz 1973 Radom 15.10.09 - 14.46
382 Skrzypczyk Teresa 1946 Gdynia 15.10.09 - 14.47
383 Szczuplewski Grzegorz 1961 Piastów 15.10.09 - 14.55
384 Sochoń Monika 1985 Białystok 15.10.09 - 15.15
385 Fila Jerzy 1960 ? 15.10.09 - 15.19
386 Skrzypczak Magdalena 1984 Poznań 15.10.09 - 15.26
387 Bijak Bartosz 1986 Katowice 15.10.09 - 15.27
388 Muszyńska Danuta 1980 Poznań 15.10.09 - 15.28
389 Habryn Stanisława 1941 Wolbrom 15.10.09 - 15.44
390 Głowacka Karolina 1984 Kamieniec 15.10.09 - 16.15
391 Moszko Łucja 1940 Tarnowskie Góry 15.10.09 - 16.15
392 Szydlak Patrycja 1991 Zabrze 15.10.09 - 16.42
393 Kalinowski Tadeusz 1946 Łódź 15.10.09 - 16.42
394 Pietrzyk Andrzej 1991 Pruchna 15.10.09 - 16.42
395 Garbarczyk Monika 1989 Gliwice 15.10.09 - 17.22
396 Garbarczyk Barbara 1955 Gliwice 15.10.09 - 17.22
397 Clark Marta 1969 Olkusz 15.10.09 - 17.26
398 Wallach Wojciech 1990 ? 15.10.09 - 17.26
399 Kula Jakub 1991 Kłobuck 15.10.09 - 17.38
400 Gąsiorek Adam 1990 Mysłowice 15.10.09 - 18.11
401 Kot Agnieszka 1990 Zawiercie 15.10.09 - 18.29
402 Gnat Joanna 1990 Ruda Śląska 15.10.09 - 18.53
403 Glonek Elżbieta 1990 Ruda Śląska 15.10.09 - 19.06
404 Niewiadomski Marek 1983 Wrocław 15.10.09 - 19.09
405 Wardach Joanna 1985 Lipiny Górne 15.10.09 - 19.15
406 Kajzer Marta 1989 Ruda Śląska 15.10.09 - 19.17
407 Pieróg Emilia 1991 Drezdenko 15.10.09 - 19.20
408 Rudzka Wioletta 1967 Sosnowiec 15.10.09 - 19.25
409 Cholewa Katarzyna 1991 Chałupki 15.10.09 - 19.56
410 Telecka-Górna Agnieszka 1970 Katowice 15.10.09 - 20.11
411 Piekarski Łukasz 1991 Katowice 15.10.09 - 20.13
412 Górny Krystian 1997 Katowice 15.10.09 - 20.14
413 Dejewska Anna 1980 Jaworzno 15.10.09 - 20.30
414 Hojowski Przemysław 1985 Gliwice 15.10.09 - 20.45
415 Pyrek Grzegorz 1977 Kalisz 15.10.09 - 21.07
416 Padewska Agnieszka 1982 Pogwizdów 15.10.09 - 21.14
417 Muszyński Bartosz 1974 Ustka 15.10.09 - 21.33
418 Szczęsny Bartosz 1986 Bielsko-Biała 15.10.09 - 21.39
419 Szczęsny Wioletta 1986 Bielsko-Biała 15.10.09 - 21.40
420 Wyskiel Wioleta 1988 Baligród 15.10.09 - 21.41
421 Olejarz Sonia 1985 Szubin 15.10.09 - 21.55
422 Bazan Marcin 1987 Bytom 15.10.09 - 22.02
423 Ficek Michał 1987 Katowice 15.10.09 - 22.11
424 Michalska Kinga 1982 Łódź 15.10.09 - 23.18
425 Kamińska Anna 1953 Wrocław 15.10.09 - 23.43
426 Kamiński Wojciech 1953 Wrocław 15.10.09 - 23.55
427 Wach Izabela 1974 ? 15.10.09 - 23.59
428 Frąckowiak Marcin 1977 Poznań 16.10.09 - 00.20
429 Pszczółkowski Michał 1981 Toruń 16.10.09 - 00.31
430 Chybińska Alicja 1988 Warszawa 16.10.09 - 07.39
431 Kasprzyk Grażyna 1963 ? 16.10.09 - 07.46
432 Krzyżańska Beata 1982 Nowa Brzeźnica 16.10.09 - 07.53
433 Wójcicka Dominika 1979 Jaworzno 16.10.09 - 08.00
434 Duda Tomasz 1981 ? 16.10.09 - 09.01
435 Łysoń Jerzy 1962 Nowa Dęba 16.10.09 - 09.02
436 Foremniak Katarzyna 1984 ? 16.10.09 - 09.04
437 Kempny Łukasz 1979 Limanowa 16.10.09 - 09.22
438 Ziętek Maria 1959 Jaworzno 16.10.09 - 09.35
439 Majcherkiewicz Agnieszka 1980 Będzin 16.10.09 - 09.56
440 Dańków Katarzyna 1976 Warszawa 16.10.09 - 10.01
441 Uss Radosława 1983 ? 16.10.09 - 10.27
442 Łapa Mieczysław 1957 Dobrzyca 16.10.09 - 11.03
443 Szumigaj Edwarda 1962 Tychy 16.10.09 - 11.11
444 Szałowska-Zielińska Krystyna 1954 Katowice 16.10.09 - 11.18
445 Wojsz Dorota 1969 Ostrołęka 16.10.09 - 11.21
446 Wasiak Magdalena 1985 Dąbrowa Górnicza 16.10.09 - 11.29
447 Pyclik Jarosław 1978 ? 16.10.09 - 11.29
448 Klimczak Jarosław 1980 Siemianowice Śl. 16.10.09 - 11.32
449 Kowalczyk Tomasz 1978 Gdynia 16.10.09 - 11.49
450 Maciejewski Zbigniew 1975 Tomaszów Mazowiecki 16.10.09 - 11.56
451 Sosialuk Monika 1975 Szczecin 16.10.09 - 12.00
452 Latkowska Magdalena 1982 Kąty Wrocławskie 16.10.09 - 12.40
453 Sieniawska Joanna 1954 Kielce 16.10.09 - 13.12
454 Kurylak Sandra 1994 ? 16.10.09 - 13.40
455 Szychowiak Hubert 1985 Wrocław 16.10.09 - 13.51
456 Pilarska Magdalena 1982 ? 16.10.09 - 13.53
457 Nater Magdalena 1973 Luboń 16.10.09 - 14.28
458 Twardowska Małgorzata 1979 Zabrze 16.10.09 - 14.35
459 Stolarski Piotr 1973 Warszawa 16.10.09 - 14.41
460 Kubica Adrianna 1987 Czechowice-Dziedzice 16.10.09 - 15.08
461 Skowronek Katarzyna 1988 Suszec 16.10.09 - 15.09
462 Sawicka Marta 1988 ? 16.10.09 - 15.10
463 Mrzyk Arkadiusz 1992 Jaworzno 16.10.09 - 15.12
464 Sznirl Hanna 1965 Poznań 16.10.09 - 15.18
465 Kruk Maciej 1964 Ożarowice 16.10.09 - 15.20
466 Lewandowska Agnieszka 1984 ? 16.10.09 - 15.32
467 Szopa Renata 1969 ? 16.10.09 - 15.32
468 Graca Marta 1982 Wadowice 16.10.09 - 15.33
469 Gniazdowski Michał 1974 Warszawa 16.10.09 - 15.40
470 Tuszyński Jacek Mikołaj 1963 Warszawa 16.10.09 - 15.55
471 Burek Agnieszka 1988 Katowice 16.10.09 - 16.42
472 Faracik Barbara 1989 Sosnowiec 16.10.09 - 16.53
473 Rowińska Agnieszka 1978 Izbica 16.10.09 - 17.03
474 Urbaszek Monika 1978 Tomaszów Mazowiecki 16.10.09 - 17.27
475 Gębarowska Teresa 1988 ? 16.10.09 - 17.41
476 Poważa Martyna 1992 Ruda Śląska 16.10.09 - 18.24
477 Krauspe Justyna 1990 Chorzów 16.10.09 - 18.37
478 Zych Mariusz 1991 Chorzów 16.10.09 - 18.38
479 Gajos Stanisław 1952 Strzelno 16.10.09 - 19.58
480 Bieda Jakub 1970 Gorzów Wielkopolski 16.10.09 - 19.59
481 Bułak-Bałachowicz Rafał 1967 Deszczno 16.10.09 - 20.30
482 Rucińska Grażyna 1956 Włocławek 16.10.09 - 20.57
483 Wierzbicka Edyta 1978 Sosnowiec 16.10.09 - 21.14
484 Pietraszek Waldemar 1957 Miedziana Góra 16.10.09 - 21.24
485 Krauspe Justyna 1990 Chorzów 16.10.09 - 21.32
486 Mańka Barbara 1970 Ruda Śląska 16.10.09 - 21.34
487 Ciszewski Paweł 1988 Jaworzno 16.10.09 - 22.37
488 Howaniec Alicja 1964 Gryfów Śląski 16.10.09 - 22.40
489 Stachurska Aneta 1988 Będzin 16.10.09 - 23.10
490 Michalak-Wojtyło Milena 1975 Gorzów Wielkopolski 16.10.09 - 23.20
491 Klim Bartłomiej 1986 Świętochłowice 16.10.09 - 23.32
492 Szymanek Anna 1986 Chorzów 16.10.09 - 23.33
493 Wysocka Aneta 1987 Goniądz 16.10.09 - 23.40
494 Stańczyk Marta 1987 Sosnowiec 16.10.09 - 23.50
495 Kopciński Michał 1990 Katowice 17.10.09 - 00.00
496 Olszewski Jakub 1989 Białystok 17.10.09 - 00.06
497 Kowal Mariusz 1964 Gliwice 17.10.09 - 02.43
498 Nowak Paulina 1989 Jaworzno 17.10.09 - 09.00
499 Grzybek Ewa 1979 Opole 17.10.09 - 10.10
500 Hadała Magdalena 1984 Ruda Śląska 17.10.09 - 10.12
501 Kniaź Agnieszka 1991 Żory 17.10.09 - 11.03
502 Lapshin Sergey 1983 Frankfurt 17.10.09 - 11.18
503 Molak Sylwia 1977 Knurów 17.10.09 - 11.21
504 Goroń Mariola 1975 Kielce 17.10.09 - 11.32
505 Pućka-Wyciślik Sabina 1978 Katowice 17.10.09 - 11.59
506 Turkiewicz Kazimierz 1947 Kraków 17.10.09 - 11.59
507 Drewniak Bogusława 1962 Bielsko-Biała 17.10.09 - 12.53
508 Drewniak Krzysztof 1960 Bielsko-Biała 17.10.09 - 12.54
509 Drewniak Aleksandra 1991 Bielsko-Biała 17.10.09 - 12.55
510 Drewniak Marek 1989 Bielsko-Biała 17.10.09 - 12.57
511 Korzonkiewicz Kinga 1989 ? 17.10.09 - 12.58
512 Bubała Katarzyna 1975 Siemianowice Śl. 17.10.09 - 13.00
513 Pracoń Aneta 1982 Będzin 17.10.09 - 13.24
514 Janota Edward 1965 Katowice 17.10.09 - 14.12
515 Kitajewski Maciej 1982 Gryfino 17.10.09 - 15.03
516 Wołoszyn Elżbieta 1985 ? 17.10.09 - 15.07
517 Jaroszyn Marcin 1997 Legionowo 17.10.09 - 15.12
518 Grempka Ewa 1981 Pobiedziska 17.10.09 - 15.12
519 Leonhard Ewa 1972 Kraków 17.10.09 - 16.33
520 Zieziula Grażyna 1962 Zgorzelec 17.10.09 - 16.39
521 Soczomska Klaudia 1992 Zgorzelec 17.10.09 - 19.42
522 Garbacz Małgorzata 1978 Kraków 17.10.09 - 16.42
523 Garbacz Marek 1975 Kraków 17.10.09 - 16.43
524 Bednarczyk Tomasz 1981 Częstochowa 17.10.09 - 17.20
525 Kruszec Iwona 1963 Katowice 17.10.09 - 17.30
526 Loska Mariusz 1962 Mysłowice 17.10.09 - 17.41
527 Kmiecik Robert 1973 Świętochłowice 17.10.09 - 18.53
528 Laskowska Iwona 1964 Wrocław 17.10.09 - 18.55
529 Kociniak Monika 1988 Piaseczno 17.10.09 - 19.09
530 Gołaszewska Beata 1965 Zawiercie 17.10.09 - 19.26
531 Chwalewska Anna 1962 Pabianice 17.10.09 - 19.29
532 Chwalewksa Joanna 1989 Pabianice 17.10.09 - 19.29
533 Gołaszewski Kamil 1990 ? 17.10.09 - 19.30
534 Chwalewski Julian 1992 Pabianice 17.10.09 - 19.31
535 Ćwiek Edyta 1987 ? 17.10.09 - 20.20
536 Ćwiek Monika 1985 ? 17.10.09 - 20.21
537 Knop Beata 1989 ? 17.10.09 - 20.44
538 Szklanny Hubert 1987 ? 17.10.09 - 20.45
539 Kurkowska Ewa Janina 1957 Gdańsk 17.10.09 - 20.45
540 Łyś Jadwiga 1953 Rybnik 17.10.09 - 22.07
541 Jarkulisz Katarzyna 1990 Ruda Śląska 17.10.09 - 22.24
542 Kuczma Kordian 1986 Sztutowo 17.10.09 - 22.25
543 Kraszewski Ryszard 1938 Zduńska Wola 17.10.09 - 23.04
544 Orlik Anita 1982 Kraków 17.10.09 - 23.07
545 Bak Bartosz 1979 ? 17.10.09 - 23.09
546 Wiszniewski Jacek 1988 Warszawa 17.10.09 - 23.42
547 Jonek Justyna 1988 Kąty Opolskie 18.10.09 - 06.27
548 Lorenc Anna 1979 Opole 18.10.09 - 07.53
549 Jadwiszczok Grzegorz 1980 Siemianowice Śl. 18.10.09 - 09.44
550 Sawicka Paulina 1990 Knurów 18.10.09 - 11.14
551 Zajdel Jacek 1987 Bydgoszcz 18.10.09 - 11.35
552 Kubista Marek 1995 Katowice 18.10.09 - 12.03
553 Fijałkowska Edyta 1975 Świdnik 18.10.09 - 12.09
554 Burdziński Mariusz 1955 Katowice 18.10.09 - 13.39
555 Jagosz Karolina 1994 Radziechowy 18.10.09 - 13.52
556 Kasztelan Paweł 1996 Częstochowa 18.10.09 - 14.39
557 Baborski Micha 1989 ? 18.10.09 - 14.39
558 Bielak Mirosław 1984 Czaniec 18.10.09 - 15.18
559 Orawczak Dominika 1988 Czaniec 18.10.09 - 15.20
560 Nocoń Halina 1964 Pszczyna 18.10.09 - 15.57
561 Chabinski Adrian 1984 ? 18.10.09 - 16.21
562 Budkus Robert 1966 Warszawa 18.10.09 - 16.21
563 Bubala Katarzyna 1975 Siemianowice Śl. 18.10.09 - 17.03
564 Tara Monika 1978 Katowice 18.10.09 - 17.22
565 Sewioła Dobrosława 1968 ? 18.10.09 - 17.55
566 Grębosz Aleksandra 1983 Sosnowiec 18.10.09 - 17.57
567 Skowronek Sabina 1979 Siemianowice Śl. 18.10.09 - 18.26
568 Kwiecień Magdalena 1987 Dąbrowa Górnicza 18.10.09 - 18.38
569 Tubacka Marta 1987 Dąbrowa Górnicza 18.10.09 - 18.38
570 Borowska Monika 1975 Sosnowiec 18.10.09 - 18.50
571 Sieradzki Robert 1960 Kielce 18.10.09 - 18.56
572 Bawer Joanna 1977 ? 18.10.09 - 19.09
573 Malok Anna 1986 ? 18.10.09 - 19.13
574 Kańczura Karolina 1991 ? 18.10.09 - 19.13
575 Malok Tomasz 1987 ? 18.10.09 - 19.14
576 Kiełbowicz Dorota 1970 Górno 18.10.09 - 19.28
577 Bogojevic Ljiljana 1986 Bytom 18.10.09 - 19.38
578 Baran Agnieszka 1988 ? 18.10.09 - 19.46
579 Ciura Marcin 1974 ? 18.10.09 - 20.21
580 Kłaput Piotr 1988 ? 18.10.09 - 20.52
581 Rakoczy Monika 1992 Sulików 18.10.09 - 21.01
582 Gładysz Rafał 1985 Dubidze 18.10.09 - 21.22
583 Wójcik Paweł 1974 ? 18.10.09 - 21.33
584 Starczewska Bogusława 1954 ? 18.10.09 - 21.41
585 Tasarz Kamila 1987 ? 18.10.09 - 21.41
586 Knop Beata 1989 Ruda Śląska 18.10.09 - 21.59
587 Mikołajec Marek 1985 Pszczyna 18.10.09 - 22.25
588 Gluzicka Kinga 1984 Mysłowice 18.10.09 - 22.42
589 Cyganek Maria 1959 Dylaki 18.10.09 - 22.42
590 Cyganek Patrycja 1985 Dylaki 18.10.09 - 22.42
591 Kucz Wojciech 1984 Chorzów 18.10.09 - 22.51
592 Wereszczyński Kamil 1986 Jastrzębie Zdrój 18.10.09 - 23.00
593 Kuliś Martyna 1986 ? 18.10.09 - 23.02
594 Lorenc Tomasz 1978 Łódź 19.10.09 - 00.15
595 Szczepańska Agnieszka 1973 Warszawa 19.10.09 - 08.42
596 Girnt Ewa 1976 Tychy 19.10.09 - 09.00
597 Lewków Małgorzata 1973 Strzelce Kraj. 19.10.09 - 09.28
598 Szczepan Izabela 1970 Orzesze 19.10.09 - 10.09
599 Mleczko Bernadeta 1940 Chorzów 19.10.09 - 10.38
600 Bańkowska Joanna 1985 Rawicz 19.10.09 - 10.41
601 Stanaszek Jacek 1976 Kielce 19.10.09 - 10.45
602 Duklas Robert 1977 Sosnowiec 19.10.09 - 11.19
603 Fusiek Monika 1983 Łaziska Górne 19.10.09 - 11.50
604 Brzozowska Monika 1989 ? 19.10.09 - 11.55
605 Woźniak Ewa 1980 Wrocław 19.10.09 - 12.30
606 Laskocz Paweł 1983 Mysłowice 19.10.09 - 12.53
607 Płonowska Marzena 1963 ? 19.10.09 - 12.57
608 Lorenc Tomasz 1978 ? 19.10.09 - 13.00
609 Grzelak Michał 1983 Wrocław 19.10.09 - 13.24
610 Staniek Artur 1971 Wrocław 19.10.09 - 13.35
611 Supeł Sylwia 1978 Sosnowiec 19.10.09 - 13.46
612 Sekuła Michał 1978 Kraków 19.10.09 - 13.52
613 Gwarda Stanisław 1958 Bytom 19.10.09 - 14.08
614 Musiał Marcin 1988 Hażlach 19.10.09 - 14.31
615 Wąsik Małgorzata 1988 ? 19.10.09 - 14.33
616 Matyja Piotr 1972 Katowice 19.10.09 - 15.01
617 Gołąbek Franciszek 1972 Inowłódz 19.10.09 - 15.05
618 Jarzyńska Izabela 1995 ? 19.10.09 - 15.30
619 Okraska Mirosław 1960 Katowice 19.10.09 - 15.32
620 Gemborek Grażyna 1958 Sosnowiec 19.10.09 - 15.40
621 Pustułka Krzysztof 1980 Trzebinia 19.10.09 - 16.01
622 Stankiewicz Anna 1982 Tuchów 19.10.09 - 16.33
623 Wędzik-Dryja Anna 1977 Drużbice 19.10.09 - 16.39
624 Świder Piotr 1991 Mikołów 19.10.09 - 17.00
625 Boldys Katarzyna 1977 Katowice 19.10.09 - 17.14
626 Borzęcka Magdalena 1985 Dolice 19.10.09 - 17.20
627 Grundszok Gabriela 1956 Chorzów 19.10.09 - 17.23
628 Paździor Michał 1981 Rybnik 19.10.09 - 17.36
629 Szczupał Magdalena 1985 Oława 19.10.09 - 18.00
630 Grześkowiak Agnieszka 1970 Palędzie 19.10.09 - 18.09
631 Żuraw Agnieszka 1987 Spiczyn 19.10.09 - 18.17
632 Dąbrowski Michał 1982 Jaworzno 19.10.09 - 18.38
633 Igras Magdalena 1981 ? 19.10.09 - 19.01
634 Zieliński Maciej 1983 Siemianowice Śl. 19.10.09 - 19.01
635 Żołobko Katarzyna 1982 Siemianowice Śl. 19.10.09 - 19.02
636 Foszner Robert 1978 Miedźno 19.10.09 - 19.11
637 Mróz Dagmara 1975 Jaworzno 19.10.09 - 19.12
638 Młodzieniak Joanna 1972 Gdańsk 19.10.09 - 19.39
639 Lityńska Młodzienniak Joanna 1972 Gdańsk 19.10.09 - 19.41
640 Miazgowicz Leszek 1946 Nowy Dwór Gdański 19.10.09 - 19.45
641 Szendera Marcelina 1991 ? 19.10.09 - 19.47
642 Frątczak Ewa 1972 Kiernozia 19.10.09 - 19.47
643 Lefik Marta 1980 Pabianice 19.10.09 - 19.55
644 Dzienia Joanna 1975 Nowy Dwór Gdański 19.10.09 - 20.08
645 Kisielińska Urszula 1987 Sokołów Podlaski 19.10.09 - 20.09
646 Blak Agnieszka 1979 Katowice 19.10.09 - 20.27
647 Jaślan Maria 1956 Bolesławiec 19.10.09 - 20.29
648 Wierzchacz Izabela 1972 Wrocław 19.10.09 - 20.41
649 Macionczyk Diana 1983 Rybnik 19.10.09 - 20.47
650 Jasicka Agata 1983 Jaworzno 19.10.09 - 20.48
651 Pawłowska Anna 1994 Nurzec Stacja 19.10.09 - 20.58
652 Kaflińska Marta 1989 Niegowonice 19.10.09 - 21.01
653 Bogojevic Ljiljana 1986 Bytom 19.10.09 - 21.05
654 Cienkosz Marta 1982 ? 19.10.09 - 21.05
655 Gil Joanna 1958 Będzin 19.10.09 - 21.07
656 Skrobiranda Milena 1980 ? 19.10.09 - 22.12
657 Skrobiranda Adam 1974 Knurów 19.10.09 - 22.13
658 Gluzicki Paweł 1986 Mysłowice 19.10.09 - 22.28
659 Jedyńska Iwona 1966 Polanica-Zdrój 19.10.09 - 22.28
660 Pypłacz Krystyna 1954 Siemianowice Śl. 19.10.09 - 23.18
661 Tłustochowicz Elżbieta 1961 Włoszczowa 19.10.09 - 23.18
662 Król Marta 1977 Sosnowiec 20.10.09 - 01.15
663 Grzegorski Jakub 1968 Sosnowiec 20.10.09 - 01.17
664 Ciesielska Małgorzata 1982 Radom 20.10.09 - 08.51
665 Flis Alina 1967 Bychawa 20.10.09 - 10.03
666 Lorenc Tomasz 1978 Łódź 20.10.09 - 11.31
667 Czesnowicka Ewa 1988 Sulęcin 20.10.09 - 12.15
668 Lachowska Dorota 1990 Elbląg 20.10.09 - 12.28
669 Felczak Agnieszka 1985 Gdynia 20.10.09 - 12.41
670 Kosik Agnieszka 1974 Wrocław 20.10.09 - 13.26
671 Klimowicz-Bożko Grażyna 1951 Gdynia 20.10.09 - 15.14
672 Krawczyk Przemek 1995 Rychtal 20.10.09 - 15.58
673 Kałuża Monika 1990 Dębica 20.10.09 - 16.04
674 Brzdąk Przemysław 1976 Opole 20.10.09 - 16.08
675 Cieśla Tomasz 1981 ? 20.10.09 - 16.08
676 Graczyk Marek 1977 Osjaków 20.10.09 - 16.20
677 Setlak Janusz 1969 Bibice 20.10.09 - 16.30
678 Balas Katarzyna 1990 Nowy Sącz 20.10.09 - 17.02
679 Pawłowicz Eleonora 1986 Gliwice 20.10.09 - 17.05
680 Kozłowska Monika 1977 Sosnowiec 20.10.09 - 17.48
681 Rolak Katarzyna 1983 Siewierz 20.10.09 - 18.16
682 Loth Grażyna 1975 ? 20.10.09 - 18.28
683 Słowik Kornelia 1988 Wola 20.10.09 - 21.30
684 Kępka Albert 1969 ? 20.10.09 - 18.33
685 Kądziołka Joanna 1979 Sosnowiec 20.10.09 - 18.43
686 Osowska Ksenia 1986 Kraków 20.10.09 - 19.04
687 Gawęcka Magdalena 1992 Tarnowskie Góry 20.10.09 - 19.10
688 Krząstek Mateusz 1991 Strzyżewice 20.10.09 - 19.56
689 Mikołajczyk Aleksandra 1991 Wysocko Wielkie 20.10.09 - 20.05
690 Turostowski Tomasz 1986 Szamotuły 20.10.09 - 21.25
691 Kurban Karolina 1989 Wałbrzych 20.10.09 - 21.59
692 Tegnerowicz Piotr 1986 Wrocław 20.10.09 - 22.54
693 Grenda Maciej 1991 Laszki 20.10.09 - 23.40
694 Grzyb Paweł 1983 Będzin 21.10.09 - 00.09
695 Ochmański Jan 1961 Lubawka 21.10.09 - 00.24
696 Wiąz Cezary 1972 Nowa Wieś Rzeczna 21.10.09 - 00.40
697 Osadnik Przemysław 1986 Radzionków 21.10.09 - 01.23
698 Miazgowicz Teresa 1951 Nowy Dwór Gdański 21.10.09 - 06.54
699 Orłowska Ewelina 1989 Ruda Śląska 21.10.09 - 07.17
700 Plecha Halina 1961 Biała Podlaska 21.10.09 - 11.37
701 Jurasz Dorota 1984 Radziechowy 21.10.09 - 11.50
702 Markiewicz Adriana 1985 Działoszyce 21.10.09 - 11.52
703 Jakubowski Paweł 1989 ? 21.10.09 - 11.55
704 Skrucha Sylwia 1986 Wrocław 21.10.09 - 12.31
705 Labisko Agnieszka 21.10.09 - 14.07
706 Gromadecki Tomasz 1981 Poznań 21.10.09 - 14.15
707 Ronin Anna 1976 Racibórz 21.10.09 - 14.21
708 Ziętek Elżbieta 1961 Złocieniec 21.10.09 - 15.33
709 Ludwin Karina 1987 ? 21.10.09 - 15.33
710 Krasicka Monika 1987 ? 21.10.09 - 15.34
711 Czyrnia-Piechnik Karina 1982 Orzesze 21.10.09 - 16.08
712 Wiśniewski Grzegorz 1986 Rawa Mazowiecka 21.10.09 - 16.56
713 Kozak Agnieszka 1985 Piekary Śląskie 21.10.09 - 16.57
714 Łuczyńska Paulina 1984 Warszawa 21.10.09 - 19.05
715 Gomulska Maja 1992 Hucisko 21.10.09 - 19.30
716 Wiernasz Justyna 1975 ? 21.10.09 - 19.30
717 Rycerz Kamil 1993 ? 21.10.09 - 20.21
718 Stogińska Ewa 1958 Częstochowa 21.10.09 - 21.20
719 Dudek Paulinad 1990 Ruda Śląska 21.10.09 - 21.31
720 Lasota Ewa 1983 ? 21.10.09 - 21.32
721 Dereń Ewa 1962 Katowice 21.10.09 - 21.57
722 Szczepanowska Anna 1988 Warszawa 21.10.09 - 22.28
723 Malarz Tomasz 1973 Kraków 21.10.09 - 22.34
724 Dąbek Marcin 1979 Będzin 21.10.09 - 22.36
725 Małek Mirosław 1966 Kraków 21.10.09 - 23.03
726 Malicka Agnieszka 1977 ? 22.10.09 - 11.44
727 Witkowski Jacek 1976 Teresin 22.10.09 - 09.29
728 Janus Kamil 1974 Jaworzno 22.10.09 - 09.54
729 Pieczaba Bogumiła 1951 Zakopane 22.10.09 - 10.22
730 Griman Klarysa 1984 Orzesze 22.10.09 - 10.50
731 Lipiński Cezary 1973 Świdnik 22.10.09 - 11.08
732 Ślęzak Krystyna 1962 Tychy 22.10.09 - 11.20
733 Laby Dorota 1986 Świerczyniec 22.10.09 - 15.11
734 Kuropatwa Katarzyna 1979 Tychy 22.10.09 - 15.34
735 Otawa Sylwia 1990 Chorzów 22.10.09 - 12.54
736 Nagierska Joanna 1979 Warszawa 22.10.09 - 13.21
737 Jarząbek Marcin 1984 Ruda Śląska 22.10.09 - 13.36
738 Laskowska Gabriela 1978 ? 22.10.09 - 13.43
739 Liszka Janusz 1954 ? 22.10.09 - 13.52
740 Koszewska Kinga 1976 Wołomin 22.10.09 - 14.19
741 Foryś Joanna 1982 Chorzów 22.10.09 - 14.20
742 Małecka Barbara 1962 ? 22.10.09 - 15.47
743 Dytry Marcin 1974 Katowice 22.10.09 - 16.01
744 Baran Wojciech 1991 Zakliczyn 22.10.09 - 16.09
745 Mielimonka Dorota 1988 Tychy 22.10.09 - 16.34
746 Serwa Małgorzata 1972 Siewierz 22.10.09 - 16.38
747 Mańdok Anna 1988 Wola 22.10.09 - 16.54
748 Klekowska Danuta 1985 Radomsko 22.10.09 - 16.55
749 Dobosz Ewelina 1985 Częstochowa 22.10.09 - 17.13
750 Gąsienica Karolina 1992 Tychy 22.10.09 - 17.36
751 Mach Bożena 1958 Tychy 22.10.09 - 17.45
752 Tekla Gabriela 1982 Golasowice 22.10.09 - 17.56
753 Trybuszkiewicz Edyta 1973 Staszów 22.10.09 - 18.02
754 Mach Barbara 1980 Tychy 22.10.09 - 18.11
755 Moszczyński Michał 1965 Olsztyn 22.10.09 - 18.22
756 Wiktor Katarzyna 1986 Jaworzno 22.10.09 - 18.28
757 Tadra Magdalena 1990 Mysłowice 22.10.09 - 18.42
758 Grzybek Norbert 1978 Pogorzyce 22.10.09 - 19.08
759 Szatan Bartłomiej 1986 Mysłowice 22.10.09 - 19.08
760 Syc Andrzej 1956 Zawiercie 22.10.09 - 19.17
761 Podgórniak-Musil Aleksandra 1972 Bytom 22.10.09 - 19.19
762 Puzinowska Iwona 1975 ? 22.10.09 - 19.21
763 Szempliński Łukasz 1980 Ostromecko 22.10.09 - 19.26
764 Ryczko Katarzyna 1986 Zabrze 22.10.09 - 19.33
765 Sienkiewicz Alicja 1986 Jastrzębie Zdrój 22.10.09 - 19.37
766 Próchniak Magda 1992 Radwanice 22.10.09 - 19.38
767 Guyla Barbara Halina 1958 Growo Iławieckie 22.10.09 - 19.48
768 Gniadek Maciej 1987 Growo Iławieckie 22.10.09 - 19.50
769 Mitka Anna 1984 Będzin 22.10.09 - 20.09
770 Jankowski Henryk 1946 Sosnowiec 22.10.09 - 20.19
771 Bezner Eliza 1943 Bytom 22.10.09 - 20.38
772 Lisak Agnieszka 1944 Bytom 22.10.09 - 20.41
773 Najdecka Ola 1992 Warszawa 22.10.09 - 21.21
774 Najdecka Dorota 1966 Warszawa 22.10.09 - 21.22
775 Parzych Bogusława 1977 ? 22.10.09 - 21.23
776 Najdecka Ola 1992 Warszawa 22.10.09 - 21.24
777 Morkisz Stefania 1962 Czarków 22.10.09 - 21.24
778 Dostał Radosław 1983 Małgoszcz 22.10.09 - 21.26
779 Szczęśniak Laura 1987 ? 22.10.09 - 21.34
780 Szczęśniak Joanna 1991 Dąbrowa Górnicza 22.10.09 - 21.44
781 Filipek Joanna 1986 ? 22.10.09 - 21.46
782 Namysło Joanna 1989 ? 22.10.09 - 21.50
783 Górnioczek Katarzyna 1989 Ruda Śląska 22.10.09 - 21.59
784 Dudek Agnieszka 1981 Kraków 22.10.09 - 22.37
785 Sołtysik Maja 1985 ? 22.10.09 - 23.44
786 Machel Michał 1984 Katowice 22.10.09 - 23.46
787 Nowak Łukasz 1981 Poręba Spytkowska 23.10.09 - 07.21
788 Sczepan Izabela 1970 Orzesze 23.10.09 - 07.28
789 Kuklok Janusz 1973 ? 23.10.09 - 08.22
790 Socha Arkadiusz 1981 ? 23.10.09 - 09.01
791 Semper Gabriela 1949 Zawiercie 23.10.09 - 09.10
792 Nigowska Barbara 1968 Tychy 23.10.09 - 09.22
793 Romaniec Monika 1971 Warszawa 23.10.09 - 09.28
794 Stefańczyk-Woźniak Anita 1981 Swolszewce Duże 23.10.09 - 09.35
795 Kudera Tomasz 1982 Bielsko-Biała 23.10.09 - 11.32
796 Wielgoszewski Grzegorz 1984 Wrocław 23.10.09 - 11.44
797 Salwa Witold 1981 ? 23.10.09 - 12.17
798 Jurczyk Krzysztof 1986 Kwaśniów Górny 23.10.09 - 11.50
799 Krawieczek Monika 1976 Katowice 23.10.09 - 11.59
800 Kaczmarek Artur 1970 Kalisz 23.10.09 - 12.04
801 Młynarz Miłosz 1972 Poznań 23.10.09 - 12.12
802 Mania Magdalena 1985 Nowogród Bobrzański 23.10.09 - 12.16
803 Ozimek Tadeusz 1945 Chrzanów 23.10.09 - 12.38
804 Bugara Barbara 1970 Nowy Sącz 23.10.09 - 12.57
805 Cofała Ewelina 1980 Mysłowice 23.10.09 - 13.06
806 Słopnicka Agnieszka 1985 Kraków 23.10.09 - 13.30
807 Ponichtera Paulina 1991 ? 23.10.09 - 14.33
808 Lange Agnieszka 1978 Chorzów 23.10.09 - 14.39
809 Foks Aleksandra 1988 Tarnowskie Góry 23.10.09 - 15.02
810 Borucka Magdalena 1987 Tychy 23.10.09 - 15.33
811 Fashauer Sylwia 1977 ? 23.10.09 - 16.24
812 Kotarba Małgorzata 1984 Piwnicza-Zdrój 23.10.09 - 16.47
813 Bąk Tomasz 1966 Warszawa 23.10.09 - 17.41
814 Krasiński Rafał 1981 Brzeziny 23.10.09 - 18.34
815 Sobota Katarzyna 1984 Mikołów 23.10.09 - 19.01
816 Kudlek Dominika 1992 Zabrze 23.10.09 - 19.22
817 Łabus Barbara 1978 Ruda Śląska 23.10.09 - 19.38
818 Goj Małgorzata 1989 ? 23.10.09 - 19.47
819 Nowakowska Krystyna 1955 Skierniewice 23.10.09 - 19.50
820 Walędziak Bolesław 1983 Warszawa 23.10.09 - 20.06
821 Kowalczyk Katarzyna 1974 Bytom 23.10.09 - 20.36
822 Strzelec Anna 1979 ? 23.10.09 - 20.43
823 Koszewska Kinga 1976 Wołomin 23.10.09 - 20.45
824 Grzyb Paweł 1983 Będzin 23.10.09 - 21.09
825 Walęcińska Grażyna 1958 ? 24.10.09 - 07.35
826 Mielczarek Magdalena 1979 ? 24.10.09 - 09.09
827 Martyniak Olga 1980 Warszawa 24.10.09 - 09.10
828 Wośniak Michał 1986 Katowice 24.10.09 - 09.10
829 Sypek Aleksandra 1982 Katowice 24.10.09 - 09.42
830 Oboński Adam 1984 Katowice 24.10.09 - 10.17
831 Kałuża Elżbieta 1957 ? 24.10.09 - 10.22
832 Betka Katarzyna 1980 ? 24.10.09 - 11.42
833 Wlizło Krzysztof 1990 Sieradz 24.10.09 - 12.35
834 Bielawska Marta 1985 Wrocław 24.10.09 - 12.52
835 Reciak Dorota 1987 Brzeg Dolny 24.10.09 - 12.52
836 Baryłka Laura 1993 ? 24.10.09 - 13.07
837 Woźniak Violetta 1963 ? 24.10.09 - 13.17
838 Piłat Maciej 1977 ? 24.10.09 - 13.18
839 Mioduszewska Marta 1981 ? 24.10.09 - 13.20
840 Kętrzyński Tomasz 1985 Opole 24.10.09 - 14.20
841 Kętrzyńska Stanisława 1951 Opole 24.10.09 - 14.21
842 Cabaj Agnieszka 1982 Katowice 24.10.09 - 14.47
843 Świercz Ewa 1969 ? 24.10.09 - 15.02
844 Konieczna Celina 1983 ? 24.10.09 - 16.04
845 Garwol Kazimierz 1957 Zdzieszowice 24.10.09 - 16.26
846 Letkiewicz Bożena 1963 Szamotuły 24.10.09 - 17.05
847 Foks Monika 1988 Siemianowice Śl. 24.10.09 - 17.18
848 Ukleja Joanna 1987 Katowice 24.10.09 - 17.44
849 Siódmiak Kinga 1982 Bełchatów 24.10.09 - 17.48
850 Wolanin Urszula 1983 Żółtańce-Kolonia 24.10.09 - 18.33
851 Szołtysek Katarzyna 1984 Katowice 24.10.09 - 18.50
852 Łuczek Alicja 1990 Oleśnica 24.10.09 - 18.54
853 Skoczek Janusz 1982 Lubania 24.10.09 - 19.26
854 Pańczyszyn Tomasz 1992 Bytom 24.10.09 - 19.42
855 Gortatowicz Aleksandra 1956 Warszawa 24.10.09 - 19.42
856 Grubek Paulina Aleksandra 1987 Warszawa 24.10.09 - 20.29
857 Grząślewicz Monika 1981 ? 24.10.09 - 20.30
858 Skowron Adam 1964 Pszczyna 24.10.09 - 20.50
859 Perchon Magdalena 1980 Gliwice 24.10.09 - 21.53
860 Bankowska Emilia 1983 Rokiciny 24.10.09 - 23.32
861 Foryś Joanna 1982 Chorzów 25.10.09 - 08.07
862 Gros Bożena 1954 Bytom 25.10.09 - 11.30
863 Majek Paweł 1979 Garwolin 25.10.09 - 12.11
864 Głowacki Maciej 1959 Wrocław 25.10.09 - 12.12
865 Pijanowska Elżbieta 1944 Radom 25.10.09 - 12.18
866 Terlega Marta 1983 Katowice 25.10.09 - 12.38
867 Terlega Halina 1955 Katowice 25.10.09 - 12.39
868 Kowalczyk-Ałkowska Alicja 1956 Złotoryja 25.10.09 - 13.15
869 Sobala Natalia 1990 Skrzyszów 25.10.09 - 13.42
870 Muchalska Dominika 1990 Zabrze 25.10.09 - 13.54
871 Kubiak Magdalena 1983 Zduńska Wola 25.10.09 - 15.16
872 Gros Bożena 1954 Bytom 25.10.09 - 15.29
873 Maroń Agnieszka 1987 Psary 25.10.09 - 15.47
874 Kurowska Janina 1958 Piekary Śląskie 25.10.09 - 19.03
875 Durniok Katarzyna 1981 Katowice 25.10.09 - 19.21
876 Ziętek Grzegorz 1969 Jaworzno 25.10.09 - 19.39
877 Hetmańczyk Izabela 1981 Chorzów 25.10.09 - 19.49
878 Szaliński Marek 1977 Warszawa 25.10.09 - 20.12
879 Sroka Szymon 1990 Lędziny 25.10.09 - 20.44
880 Radulak Piotr 1976 ? 25.10.09 - 20.52
881 Cichońska Anna 1954 Tarnów 25.10.09 - 21.12
882 Jaskólska Adrianna 1989 Sosnowiec 25.10.09 - 21.21
883 Gdańska Rena 1970 Wieliczka 25.10.09 - 21.29
884 Łyszczak Aleksandra 1960 Katowice 25.10.09 - 22.25
885 Golasz Tomasz 1991 Świętochłowice 25.10.09 - 22.25
886 Wojdyr Joanna 1991 Kozienice 25.10.09 - 23.47
887 Grabowska Katarzyna 1975 Mierzęcice 26.10.09 - 07.15
888 Tota Magdalena 1982 Poręba Spytkowska 26.10.09 - 07.55
889 Kozlowski Robert 1962 Chorzów 26.10.09 - 09.10
890 Chodziuk Wiera 1955 Łódź 26.10.09 - 11.06
891 Kosiński Krystian 1973 Szczecin 26.10.09 - 11.16
892 Wilczyńska Beata 1973 Końskie 26.10.09 - 11.41
893 Orlik Józef 1940 Kraków 26.10.09 - 11.55
894 Kobaka Ryszard 1944 Kraków 26.10.09 - 11.56
895 Knop Arkadiusz 1987 Ruda Śląska 26.10.09 - 12.01
896 Grzesiak Joanna 1973 Wrocław 26.10.09 - 12.21
897 Radwan Bogusława 1978 Wadowice 26.10.09 - 14.50
898 Piłat Maciej 1977 Łódź 26.10.09 - 15.13
899 Lesiak Agnieszka 1981 Jaworzno 26.10.09 - 15.48
900 Goj Piotr 1965 Bojszowy 26.10.09 -15.49
901 Hudzik Patrycja 1992 ? 26.10.09 - 16.38
902 Hudzik Alicja 1991 ? 26.10.09 - 16.39
903 Pawlak Paulina 1977 Warszawa 26.10.09 - 16.44
904 Krasoń Krystyna 1978 Czechowice-Dziedzice 26.10.09 - 16.57
905 Zielińska Agata 1986 Łódź 26.10.09 - 17.00
906 Baczewicz Marcin 1972 Piekary Śląskie 26.10.09 - 17.15
907 Ożga Aneta 1994 Bystrzyca Nowa 26.10.09 - 17.30
908 Paprzycka Dominika 1995 Gdańsk 26.10.09 - 17.32
909 Wiśnicka Daria 1995 Ząbki 26.10.09 - 17.32
910 Pękacka Magdalena 1991 ? 26.10.09 - 17.32
911 Regulska Aleksandra 1993 Chynów 26.10.09-17.33
912 Suty Aleksandra 1990 Sławno 26.10.09 - 17.37
913 Kubik Joanna 1977 Cykarzew 26.10.09 - 17.45
914 Patoła Adam 1989 Tychy 26.10.09 - 18.03
915 Kocaj Tadeusz 1965 Trzebnica 26.10.09 - 18.48
916 Szkudlarz Rafał 1977 Żyrardów 26.10.09 - 19.04
917 Buszman Katarzyna 1985 Katowice 26.10.09 - 19.08
918 Puszkarski Michał 1982 Jaworzno 26.10.09 - 19.56
919 Krakowiak Przemysław 1984 Skalbmierz 26.10.09 - 21.30
920 B Martyna 1991 Miechów 26.10.09 - 21.32
921 Kossakowski Konrad 1986 Warszawa 26.10.09 - 21.35
922 Gumułka Agnieszka 1991 Katowice 26.10.09 - 21.37
923 Polcz Katarzyna 1977 Kraków 26.10.09 - 21.39
924 Żołędowska Monika 1991 Białe Błota 26.10.09 - 21.41
925 Parol Marta 1987 Sosnowiec 26.10.09 - 21.56
926 Pawlikowska Dominika 1987 Sosnowiec 26.10.09 - 22.01
927 Kostro Maciej 1973 ? 26.10.09 - 22.40
928 Gręda Piotr 1985 Dąbrowa Górnicza 27.10.09 - 06.57
929 Tomana Paweł 1982 Katowice 27.10.09 - 08.46
930 Symonowicz Joanna 1979 Poznań 27.10.09 - 09.42
931 Łabińska Ewa 1972 Warszawa 27.10.09 - 10.48
932 Babij Wioleta 1992 ? 27.10.09 - 11.35
933 Kapica-Zając Beata 1974 Katowice 27.10.09 - 11.56
934 Fołda Edyta 1985 Bielsko-Biała 27.10.09 - 12.34
935 Szlachcic Grażyna 1944 Katowice 27.10.09 - 12.40
936 Kania Lidia 1988 Pszczyna-Radostowice 27.10.09 - 12.41
937 Czucha Joanna 1988 Siemianowice Śl. 27.10.09 - 12.42
938 Piątek Michał 1987 ? 27.10.09 - 12.46
939 Sobczyk-Piątek Maria 1944 ? 27.10.09 - 12.55
940 Piątek Eugeniusz 1940 ? 27.10.09 - 12.57
941 Mitkiewicz Weronika 1986 Miękinia 27.10.09 - 13.04
942 Pasterczyk Jagoda Maria 1952 Szczecinek 27.10.09 - 13.31
943 Holyk Ihor 1971 Warszawa 27.10.09 - 13.40
944 Kozłowska Sabina 1979 Bielsko-Biała 27.10.09 - 13.48
945 Englert Anna 1983 Bielsko-Biała 27.10.09 - 13.49
946 Giertler Edyta 1987 Tarnowskie Góry 27.10.09 - 13.53
947 Wiatrok Klaudia 1987 Jastrzębie Zdrój 27.10.09 - 14.11
948 Kłus Karolina 1988 Jaworzno 27.10.09 - 14.48
949 Miczek Aleksandra 1991 Czarków 27.10.09 - 15.17
950 Novak Renata 1961 Kraków 27.10.09 - 16.02
951 Boczko Małgorzata 1961 Gdańsk 27.10.09 - 16.04
952 Piekarska Marta 1987 Szczecin 27.10.09 - 16.05
953 Klisiewicz Karina 1984 Bogucice 27.10.09 - 16.07
954 Matyja Agata 1984 Zawiercie 27.10.09 - 16.28
955 Łoboda Piotr 1983 Świątniki Górne 27.10.09 - 16.38
956 Bychawski Rafał 1982 Lublin 27.10.09 - 16.39
957 Pułym Magdalena 1986 Będzin 27.10.09 - 16.40
958 Staszczyk Małgorzata 1951 Sosnowiec 27.10.09 - 17.15
959 Połednik Barbara 1970 Wodzisław 27.10.09 - 17.21
960 Spychalska Magdalena 1980 Żory 27.10.09 - 17.26
961 Kozłowska Katarzyna 1989 Tarnowskie Góry 27.10.09 - 18.00
962 Kozłowski Jacek 1983 Tarnowskie Góry 27.10.09 - 18.02
963 Noga Karina 1985 Ruda Śląska 27.10.09 - 18.03
964 Szwedzik Anna 1984 Radomsko 27.10.09 - 18.37
965 Głuch Dominika 1986 Sosnowiec 27.10.09 - 18.42
966 Mrzygłód Zbigniew 1971 Oświęcim 27.10.09 - 19.25
967 Hul Olga 1967 Pozezdrze 27.10.09 - 20.44
968 Pańczyk Marcin 1978 Rybnik 27.10.09 - 21.00
969 Nowak Teresa 1942 Piotrków Trybunalski 27.10.09 - 21.01
970 Bartkowiak Iwona 1986 Radzionków 27.10.09 - 21.09
971 Petrycka Adrianna 1976 Karchowice 27.10.09 - 21.29
972 Krupa Radosław 1985 Biłgoraj 27.10.09 - 21.32
973 Gomuła Marek 1977 ? 27.10.09 - 22.32
974 Książek Agnieszka 1985 Sosnowiec 27.10.09 - 22.51
975 Jadczak-Łoboda Karolina 1983 Świątniki Górne 27.10.09 - 23.04
976 Andrzejczak Maciej 1963 Szczecin 27.10.09 - 23.27
977 Milczarek Sławomir 1965 Ksawerów 28.10.09 - 01.08
978 Bogunia Lucyna 1961 Bieruń 28.10.09 - 08.14
979 Wożniak Joanna 1954 Sławków 28.10.09 - 08.39
980 Burczak Dominik 1972 Cieszyn 28.10.09 - 10.10
981 Skałecka Katarzyna 1980 Bydgoszcz 28.10.09 - 11.07
982 Chądzyńska Iga 1996 Radomsko 28.10.09 - 11.35
983 Kozińska Karolina 1987 Sosnowiec 28.10.09 - 12.03
984 Kałczuga Mariusz 1984 Chorzów 28.10.09 - 12.42
985 Hańczyc Agnieszka 1978 Katowice 28.10.09 - 13.29
986 Popławska Karolina 1983 Grójec 28.10.09 - 13.55
987 Redziak Sebastian 1982 Sosnowiec 28.10.09 - 14.12
988 Kowalczyk Krzysztof 1957 Gdańsk 28.10.09 - 16.49
989 Kołodziej Małgorzata 1987 Zawiercie 28.10.09 - 17.02
990 Gula Michał 1979 ? 28.10.09 - 17.30
991 Figurski Kamil 1994 Siemianowice Śl. 28.10.09 - 17.32
992 Figurska Joanna 1988 Siemianowice Śl. 28.10.09 - 17.33
993 Jaroszewicz Joanna Monika 1977 Białystok 28.10.09 - 18.08
994 Kaczmarek Małgorzata 1985 Lgota Wielka 28.10.09 - 18.42
995 Rolnik Marlena 1992 Ruda Śląska 28.10.09 - 18.43
996 Pizar Ewa 1977 ? 28.10.09 - 19.14
997 Nawrot Marek 1992 Świętochłowice 28.10.09 - 19.56
998 Weiss Marek 1953 Katowice 28.10.09 - 20.52
999 Żytka Mariola 1989 ? 28.10.09 - 20.56
1000 Kucała Ryszard 1970 Kraków 28.10.09 - 21.01
1001 Elżbieciak Paula 1988 Kraków 28.10.09 - 21.12
1002 Gawin Łucja 1982 Dąbrowa Górnicza 28.10.09 - 21.14
1003 Oliwa Wiesław 1959 Trzebinia 28.10.09 - 21.17
1004 Wacławska-Szczęsna Monika 1974 ? 28.10.09 - 21.19
1005 Markiewicz Anna 1955 Katowice 28.10.09 - 21.30
1006 Sobota Paulina 1990 Katowice 28.10.09 - 21.46
1007 Filuś Michał 1994 ? 28.10.09 - 21.54
1008 Rokowska Katarzyna 1969 ? 29.10.09 - 08.05
1009 Tyczyński Sławomir 1973 ? 29.10.09 - 11.21
1010 Staszkiewicz Piotr 1979 Zalasewo 29.10.09 - 12.21
1011 Strąg Anna 1977 Brzeg Dolny 29.10.09 - 09.56
1012 La Pourbe Iwona 1981 Rybnik 29.10.09 - 11.11
1013 Zygmunt Marta 1999 ? 29.10.09 - 11.31
1014 Błachut Bożena 1977 ? 29.10.09 - 11.36
1015 Szlachta Agnieszka 1986 Kołbaskowo 29.10.09 - 12.03
1016 Kalisiak Elżbieta 1986 Stargard Szczeciński 29.10.09 - 12.06
1017 Salachna Piotr 1972 Żywiec 29.10.09 - 12.09
1018 Bosowska Alicja 1976 Warszawa 29.10.09 - 12.09
1019 Rudnik Adam 1954 Bytom 29.10.09 - 12.10
1020 Pieczka Joanna 1986 Pielgrzymowice 29.10.09 - 12.14
1021 Banach Joanna 1988 ? 29.10.09 - 13.32
1022 Ratajczak Ewa 1981 ? 29.10.09 - 13.51
1023 Pilarz Katarzyna 1988 Bytom 29.10.09 - 14.09
1024 Razik Justyna 1979 ? 29.10.09 - 15.49
1025 Marszałek Krzysztof 1986 Zielonki 29.10.09 - 15.52
1026 Bukowska Natalia 1995 ? 29.10.09 - 17.31
1027 Popielczyk Michał 1980 ? 29.10.09 - 17.32
1028 Mrotek Mikołaj 1997 ? 29.10.09 - 17.34
1029 Spinek Patrycja 1995 ? 29.10.09 - 17.41
1030 Krzemińska Anna 1980 Gdynia 29.10.09 - 18.05
1031 Jaszczak Michał 1986 Gliwice 29.10.09 - 18.14
1032 Nalepa Jakub 1987 Gliwice 29.10.09 - 18.14
1033 Lubińska Sylwia 1987 ? 29.10.09 - 18.23
1034 Brągiel Monika 1991 Pilszcz 29.10.09 - 19.15
1035 Kowal Ewelina 1987 Sosnowiec 29.10.09 - 19.16
1036 Ciok Przemysław 1978 Katowice 29.10.09 - 19.54
1037 Tadra Jolanta 1967 Mysłowice 29.10.09 - 20.06
1038 Witman Ewa 1975 ? 29.10.09 - 20.16
1039 Jankowski Bogusław 1964 Dąbrowa Górnicza 29.10.09 - 20.20
1040 Bojanowska-Vidovic Ewa 1954 Głogów 29.10.09 - 21.05
1041 Baran Bartosz 1986 Kraków 29.10.09 - 21.24
1042 Gaj Katarzyna 1987 Włoszczowa 29.10.09 - 21.32
1043 Chochorowski Karol 1985 Kołobrzeg 29.10.09 - 21.37
1044 Wieczorek Magdalena 1983 Katowice 29.10.09 - 22.04
1045 Dzierżak Michał 1990 Radom 29.10.09 - 22.12
1046 Nowak Izabela 1959 Sieradz 29.10.09 - 22.35
1047 Maślińska Ewelina 1977 Knurów 30.10.09 - 08.57
1048 Faracik Michał 1987 Sosnowiec 30.10.09 - 08.58
1049 Miklas Janusz 1966 Bolechowice 30.10.09 - 09.34
1050 Kotas Bożena 1953 Bielsko-Biała 30.10.09 - 09.43
1051 Poniatowska Anna 1983 Jasło 30.10.09 - 09.50
1052 Bogus Izabela 1988 Czechowice-Dziedzice 30.10.09 - 10.16
1053 Ska Daria 1978 Dąbrowa Górnicza 30.10.09 - 10.31
1054 Komnata Jerzy 1954 Mysłowice 30.10.09 - 11.39
1055 Woźniakowski Kamil 1991 Tarnowskie Góry 30.10.09 - 12.35
1056 Bojdylla Marzena 1986 Katowice 30.10.09 - 12.49
1057 Kandzia Łukasz 1985 Bytom 30.10.09 - 13.20

Lista rezerwowa - osoby piszące Dyktando 2009 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego, Plac Sejmu Śląskiego 1, sala 303

Nr
zgłosz.
Nazwisko i Imię Rok ur. Miejscowość Data i godzina zgłoszenia
1058 Tański Marek 1985 Przasnysz 30.10.09 - 14.32
1059 Lasok Łukasz 1981 Piekary Śląskie 30.10.09 - 15.00
1060 Orłowska Maria 1955 Warszawa 30.10.09 - 15.41
1061 Rusinow Tomasz 1987 Katowice 30.10.09 - 15.51
1062 Sierota Magdalena 1986 Tarnowskie Góry 30.10.09 - 16.16
1063 Derber Paweł 1978 Sosnowiec 30.10.09 - 17.00
1064 Kodrębski Szymon 1987 Tarnowskie Góry 30.10.09 - 17.07
1065 Bielawski Janusz 1943 Zawiercie 30.10.09 - 17.25
1066 Soporek Piotr 1993 Ujsoły 30.10.09 - 17.29
1067 Lubińska Sylwia 1987 ? 30.10.09 - 18.17
1068 Zawadzka Eliza 1956 Katowice 30.10.09 - 18.49
1069 Jędrusik Martyna 1987 Dąbrowa Górnicza 30.10.09 - 21.05
1070 Szypuła Bartłomiej 1975 Będzin 30.10.09 - 21.16
1071 Majchrzak Sebastian 1995 Reczków Nowy 30.10.09 - 21.30
1072 Nowakowski Maciej 1993 ? 30.10.09 - 21.30
1073 Szewczyk Paweł 1989 Cegłów 30.10.09 - 21.30
1074 Imiałkowska Marta 1992 ? 30.10.09 - 21.32
1075 Dylewska Renata 1984 Gliwice 30.10.09 - 21.38
1076 Kuśmierczyk Magdalena 1976 Wrocław 30.10.09 - 22.47
1077 Chmielewski Rajmund 1971 Częstochowa 31.10.09 - 01.30
1078 Zawidowska Barbara 1963 Kraków 31.10.09 - 01.52
1079 Wąsowicz Łukasz 1985 Tychy 31.10.09 - 03.57
1080 Szabatowska Maria 1953 Ruda Śląska 31.10.09 - 09.36
1081 Sorek Tomasz 1973 Tychy 31.10.09 - 10.26
1082 Ulman Katarzyna 1991 ? 31.10.09 - 11.02
1083 Bohn-Ulman Anna 1966 ? 31.10.09 - 11.13
1084 Arciszewska Małgorzata 1991 Bolesławiec 31.10.09 - 14.11
1085 Siedlecki Witold 1979 Koluszki 31.10.09 - 14.17
1086 Lukasek Anna 1981 Kobielice 31.10.09 - 14.46
1087 Wewiura Anita 1991 Gorzkowice 31.10.09 - 15.02
1088 Wójcicki Cezary 1979 Białobrzegi 31.10.09 - 15.03
1089 Stawicka Barbara 1979 Chorzów 31.10.09 - 15.18
1090 Gawińska Karolina 1993 ? 31.10.09 - 17.02
1091 Uściło Urszula 1971 Rydułtowy 31.10.09 - 17.37
1092 Uściło Donata 1950 Rydułtowy 31.10.09 - 17.39
1093 Uściło Jerzy 1945 Rydułtowy 31.10.09 - 17.40
1094 Szczypek Grzegorz 1958 Ostrołęka 31.10.09 - 17.58
1095 Walus Jakub 1989 Oświęcim 31.10.09 - 18.04
1096 Bieńko Bartłomiej 1981 Czeladź 31.10.09 - 18.12
1097 Skowyra Anna 1981 Koszyce Wielkie 31.10.09 - 18.21
1098 Przybyła Jdyta 1987 Katowice 31.10.09 - 18.30
1099 Spyrzyńska Dorota 1963 Gliwice 31.10.09 - 19.03
1100 Ząbek Adam 1944 Tychy 31.10.09 - 19.33
1101 Praski Michał 1991 Chorzów 31.10.09 - 19.47
1102 Topolewski Jerzy 1969 Częstochowa 31.10.09 - 20.12
1103 Umiński Adam 1980 ? 31.10.09 - 20.34
1104 Krzemiński Daniel 1992 Kruszyn 31.10.09 - 20.59
1105 Aladyn Monika 1977 ? 31.10.09 - 21.07
1106 Chęcińska Beata 1993 ? 31.10.09 - 21.11
1107 Czech Przemysław 1980 Tarnów 31.10.09 - 21.35
1108 Babińska Alina 1963 Siemianowice Śl. 31.10.09 - 22.12
1109 Drews Bogumił 1987 Koronowo 01.11.09 - 09.54
1110 Michno Kamil 1988 Tychy 01.11.09 - 11.00
1111 Kusz Grzegorz 1985 Tychy 01.11.09 - 11.03
1112 Cytarzyńska Aleksandra 1983 Dąbrowa Górnicza 01.11.09 - 11.07
1113 Achtelik Lena 1989 Katowice 01.11.09 - 11.26
1114 Nowok Anna 1990 Chorzów 01.11.09 - 11.40
1115 Jewiak Elżbieta 1983 Białystok 01.11.09 - 12.06
1116 Banak Anna 1983 Racibórz 01.11.09 - 12.29
1117 Krzywania Krzysztof 1964 Katowice 01.11.09 - 13.30
1118 Konar Berenika 1984 ? 01.11.09 - 14.03
1119 Łuksa Bernadetta 1980 Libiąż 01.11.09 - 15.35
1120 Hydzik Aleksandra 1991 Gliwice 01.11.09 - 16.12
1121 Kamińska Katarzyna 1986 Augustów 01.11.09 - 16.19
1122 Kozłowski Marcin 1987 ? 01.11.09 - 16.43
1123 Winkiel Elżbieta 1954 ? 01.11.09 - 16.43
1124 Winkiel Agata 1989 ? 01.11.09 - 16.44
1125 Szyra Joanna 1977 Katowice 01.11.09 - 16.51
1126 Kubik Paulina 1991 Skierniewice 01.11.09 - 17.01
1127 Bacia Bartosz 1990 Wejherowo 01.11.09 - 18.01
1128 Ressel Monika 1993 Bełchatów 01.11.09 - 18.02
1129 Bysiec Patrycja 1990 ? 01.11.09 - 18.21
1130 Jurkiewicz Mateusz 1989 Tychy 01.11.09 - 18.22
1131 Żuchowicz Elżbieta 1959 ? 01.11.09 - 18.33
1132 Macionczyk Wojciech 1980 Rybnik 01.11.09 - 18.36
1133 Żukowska Marlena 1986 Kętrzyn 01.11.09 - 18.36
1134 Szczepanik Andrzej 1956 Warszawa 01.11.09 - 19.05
1135 Trenczek Maciej 1988 ? 01.11.09 - 19.08
1136 Dobrowolska Klaudia 1993 Siewierz 01.11.09 - 19.09
1137 Bojanowska Halina 1942 Wrocław 01.11.09 - 19.13
1138 Gaj Katarzyna 1987 Włoszczowa 01.11.09 - 19.35
1139 Spałek Karolina 1898 Tarnowskie Góry 01.11.09 - 20.02
1140 Zaborowicz Milena 1987 Morawica 01.11.09 - 20.42
1141 Starczewska Katarzyna 1992 ? 01.11.09 - 20.45
1142 Nowakowska Marta 1989 Warszawa 01.11.09 - 21.01
1143 Chorazy Krzysztof 1982 Kluczbork 01.11.09 - 21.03
1144 Jasicka Barbara 1950 Jaworzno 01.11.09 - 21.08
1145 Suchodoła Anna 1981 Hajnówka 01.11.09 - 21.15
1146 Olejniczak Marcin 1980 Lubusko 01.11.09 - 21.16
1147 Wójcik Filip 1987 ? 01.11.09 - 21.17
1148 Trela Karolina 1993 Rybnik 01.11.09 - 21.42
1149 Klimowicz Kamila 1992 Białystok 01.11.09 - 21.54
1150 Borawska Patrycja 1992 ? 01.11.09 - 21.56
1151 Patej Marta 1992 Białystok 01.11.09 - 21.58
1152 Korpowska Sylwia 1993 Łąck 01.11.09 - 22.02
1153 Walawender-Musz Dominika 1976 ? 01.11.09 - 23.10
1154 Sacharuk Patryk 1987 ? 01.11.09 - 23.54
1155 Grochocka Lidia 1954 ? 02.11.09 - 08.16
1156 Pachołek Maria 1957 Wrocław 02.11.09 - 08.22
1157 Blaton Małgorzata 1965 Ptakowice 02.11.09 - 09.42
1158 Banaś Mateusz 1986 Katowice 02.11.09 - 09.46
1159 Kamińska Aleksandra 1977 ? 02.11.09 - 10.05
1160 Trafisz Andrzej 1955 Łódź 02.11.09 - 10.49
1161 Kleczko Alicja 1973 Warszawa 02.11.09 - 11.03
1162 Dach Jadwiga 1981 Wrocław 02.11.09 - 12.00
1163 Żal Agnieszka 1988 Debrzno 02.11.09 - 12.00
1164 Jajkiewicz Damian 1989 Tarnobrzeg 02.11.09 - 12.01
1165 Hinz Martyna 1988 Katowice 02.11.09 - 12.15
1166 Jankowska Zdzisława 1954 Sosnowiec 02.11.09 - 12.51
1167 Myszka Justyna 1982 Mysłowice 02.11.09 - 13.09
1168 Muchowski Witold 1981 ? 02.11.09 - 13.22
1169 Szatan Stanisław 1948 Gorlice 02.11.09 - 13.40
1170 Czerwonko Agnieszka 1987 Tychy 02.11.09 - 14.06
1171 Gąsior Zbigniew 1988 Bielsko-Biała 02.11.09 - 14.49
1172 Marut Marta 1967 Gorzyce 02.11.09 - 15.11
1173 Wyszczelska Emilia 1992 Pasłęk 02.11.09 - 15.22
1174 Kulig Kamil 1989 Katowice 02.11.09 - 16.15
1175 Ciupka Katarzyna 1977 Brzeg Dolny 02.11.09 - 17.02
1176 Przybyłka Agnieszka 1988 ? 02.11.09 - 17.05
1177 Nowicka Hanna 1991 Milicz 02.11.09 - 17.21
1178 Wróbel Katarzyna 1988 ? 02.11.09 - 17.22
1179 Szendzielorz Magdalena 1985 ? 02.11.09 - 17.23
1180 Schwanke Joanna 1991 Zaniemyśl 02.11.09 - 17.31
1183 Lewandowicz Aleksandra 1993 ? 02.11.09 - 17.38
1184 Wojtczak Karolina 1988 Bytom 02.11.09 - 17.48
1185 Gut Joanna 1985 Katowice 02.11.09 - 17.54
1186 Malinowska Dorota 1987 ? 02.11.09 - 18.05
1187 Pieńkowska Natalia 1996 ? 02.11.09 - 18.06
1188 Smutek Stefania 1929 Chorzów 02.11.09 - 18.12
1189 Graczyk Barbara 1989 Siemianowice Śl. 02.11.09 - 18.14
1190 Tamiłowska Małgorzata 1977 Warszawa 02.11.09 - 18.19
1191 Spychaj Anna 1974 Krotoszyn 02.11.09 - 18.27
1192 Kuchmacz Justyna 1991 Gromadka 02.11.09 - 18.40
1193 Jaszczura Mariusz 1983 Piekary Śląskie 02.11.09 - 18.55
1194 Zamerska Teresa 1960 Łódź 02.11.09 - 18.56
1195 Jedynak Ilona 1991 Środa Śląska 02.11.09 - 19.00
1196 Dziopa Anna 1981 ? 02.11.09 - 19.06
1197 Miguła Sabina 1993 Orzesz-Zawiść 02.11.09 - 19.41
1198 Kuriańska Kinga 1988 Lublin 02.11.09 - 20.02
1199 Mucha Hanna 1962 Rybnik 02.11.09 - 20.16
1200 Krawczyk Karol 1992 ? 02.11.09 - 20.36
1201 Kluge Paulina 1991 Tczew 02.11.09 - 20.53
1202 Kminikowska Klaudia 1995 Bydgoszcz 02.11.09 - 21.05
1203 Głowacka Bożena 1965 Jastrzębie Zdrój 02.11.09 - 21.09
1204 Bednarczyk Stefan 1955 ? 02.11.09 - 21.17
1205 Patryka Iwona 1977 Bytom 02.11.09 - 21.23
1206 Petelski Przemysław 1984 Debrzno 02.11.09 - 21.52
1207 Ignor Matylda 1985 Ruda Śląska 02.11.09 - 22.02
1208 Mucha Sebastian 1985 Katowice 02.11.09 - 22.08
1209 Klepczyńska-Buczek Justyna 1979 Warszawa 02.11.09 - 22.15
1210 Bednarz Agata 1984 Trzebnica 02.11.09 - 22.18
1211 Wróblewska Natalia 1987 Podstolice 02.11.09 - 22.39
1212 Koziróg Monika 1989 ? 02.11.09 - 22.40
1213 Niewalda Tomasz 1989 ? 02.11.09 - 22.40
1214 Nowak Bartosz 1983 Koziegłowy 02.11.09 - 22.40
1215 Patrick-Łęcka Natalia 1989 ? 02.11.09 - 22.53
1216 Piekaruś Bartosz 1989 ? 02.11.09 - 23.01
1217 Kucharska Karolina 1987 Katowice 02.11.09 - 23.06
1218 Kowalczyk Artur 1993 ? 02.11.09 - 23.30
1219 Kiender Michał 1985 ? 03.11.09 - 00.23
1220 Łuszcz Łukasz 1984 Racibórz 03.11.09 - 00.28
1221 Skwarło Paulina 1989 Rybnik 03.11.09 - 00.31
1222 Rudzińska Agnieszka 1980 Wejherowo 03.11.09 - 08.49
1223 Grześlak Jakub 1984 Bielsko-Biała 03.11.09 - 08.54
1224 Mattern Krystyna 1949 Chorzów 03.11.09 - 09.06
1225 Chylak Anna 1982 Bydgoszcz 03.11.09 - 10.05
1226 Rekwirewicz Joanna 1982 Myszków 03.11.09 - 10.23
1227 Pytel Michalina 1988 Gliwice 03.11.09 - 10.33
1228 Korbecka Anna 1984 Ruda Śląska 03.11.09 - 11.00
1229 Gwizdoń Krystyna 1958 Czechowice-Dziedzice 03.11.09 - 11.56
1230 Sawicka Anna 1982 Katowice 03.11.09 - 12.12
1231 Badach Elżbieta 1966 Kraków 03.11.09 - 12.20
1232 Voicu Daniela 1982 ? 03.11.09 - 12.28
1233 Cichoń Jacek 1977 Ożarowice 03.11.09 - 12.36
1234 Świerc Agnieszka 1983 Ruda Śląska 03.11.09 - 12.49
1235 Syrzisko Agnieszka 1986 Nowy Sącz 03.11.09 - 13.08
1236 Wittliff Klaudia 1992 Wiązowna 03.11.09 - 13.34
1237 Bieliński Paweł 1967 Warszawa 03.11.09 - 14.01
1238 Sarna Helena 1992 Podkowa Leśna 03.11.09 - 14.38
1239 Szczygieł Anita 1988 Wrocław 03.11.09 - 14.44
1240 Mowna Sylwia 1981 Kraków 03.11.09 - 14.50
1241 Szyszko Wojciech 1981 Kraków 03.11.09 - 14.51
1242 Kula Paweł 1986 Kamień 03.11.09 - 15.31
1243 Dziereń Aneta 1977 ? 03.11.09 - 15.38
1244 Patyńska Karolina 1991 Sosnowiec 03.11.09 - 15.40
1245 Dworaczek Martyna 1991 Sosnowiec 03.11.09 - 15.45
1246 Lato Mateusz 1986 Wrocław 03.11.09 - 15.51
1247 Bała Sonia 1991 Sosnowiec 03.11.09 - 15.58
1248 Florek Aleksandra 1992 Radziszów 03.11.09 - 16.12
1249 Doliński Jerzy 1952 Kraków 03.11.09 - 16.13
1250 Golab Barbara 1960 ? 03.11.09 - 16.34
1251 Imiołek Piotr 1992 ? 03.11.09 - 16.53
1252 Ficek Justyna 1991 ? 03.11.09 - 17.03
1253 Wróbel Anita 1991 ? 03.11.09 - 17.04
1254 Jaczewska Kasia 1992 Ząbki 03.11.09 - 17.14
1255 Owoc Małgorzata 1982 Chorzów 03.11.09 - 17.22
1256 Paliwoda Dawid 1990 Przystajń 03.11.09 - 17.43
1257 Skonecka Justyna 1985 Drezdenko 03.11.09 - 18.02
1258 Matusik Michał 1991 Częstochowa 03.11.09 - 18.03
1259 Dudzińska-Szajniuk Wioletta 1973 Katowice 03.11.09 - 18.33
1260 Grabowska Magdalena 1986 Zawiercie 03.11.09 - 18.39
1261 Malicki Przemysław 1978 Dąbrowa Górnicza 03.11.09 - 18.57
1262 Dębski Bartek 1992 Białogard 03.11.09 - 18.58
1263 Kuncewicz Dariusz 1965 Kraśnik 03.11.09 - 18.58
1264 Wacławik Sandra 1989 ? 03.11.09 - 19.10
1265 Krawczyk Marek 1988 ? 03.11.09 - 19.12
1266 Łukasiewicz-Wójcik Hanka 1961 Bytom 03.11.09 - 19.27
1267 Mroczkowska Agata 1992 Chojnice 03.11.09 - 19.29
1268 Grzywocz Anna 1984 Katowice 03.11.09 - 19.32
1269 Furgoł Barbara 1970 Dąbrowa Górnicza 03.11.09 - 20.13
1270 Rutana Karolina 1988 Siemianowice Śl. 03.11.09 - 20.22
1271 Jarosz Małgorzata 1984 ? 03.11.09 - 20.39
1272 Jednoróg Kamil 1995 ? 03.11.09 - 21.00
1273 Rozpierska Sylwia 1987 Warszawa 03.11.09 - 21.04
1274 Gawor Katarzyna 1988 ? 03.11.09 - 21.06
1275 Banasiak Jolan 1990 Katowice 03.11.09 - 21.15
1276 Płoszaj Monika 1991 Częstochowa 03.11.09 - 21.19


Lista jest stale aktualizowana